سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرمایه‌گذاران فرانسوی به تهران می‌آیند

وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال هماهنگی برای حضور سرمایه گذاران کشورهای مختلف دنیا برای حضور در پروژه های معدنی و فولادی کشور است که بر همین اساس، هیاتی از سرمایه گذاران فرانسوی برای مذاکره با ایمیدرو، به ایران سفر خواهند کرد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از حضور هیات سرمایه گذاری فرانسوی در ایران در ماه جاری خبرداد و گفت: طیف متنوعی از پروژه های معدنی برای سرمایه گذاری به این هیات معرفی می شود.

به گزارش مهر، مهدی کرباسیان گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال هماهنگی برای حضور سرمایه گذاران کشورهای مختلف دنیا برای حضور در پروژه های معدنی و فولادی کشور است که بر همین اساس، هیاتی از سرمایه گذاران فرانسوی برای مذاکره با ایمیدرو، به ایران سفر خواهند کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: طیف متنوعی از پروژه های معدنی و فولادی به این سرمایه گذاران معرفی خواهد شد تا بتوانند در مشارکت و سرمایه گذاری مشترک با ایرانی ها، در این پروژه ها حضور یابند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه طرحهای مهم فولادی کشور هم اکنون در حال طی مراحل برای انعقاد قرارداد با سرمایه گذاران است و به این ترتیب جهش خوبی از اجرای پروژه های معدنی و فولادی در کشور صورت خواهد گرفت.

کرباسیان همچنین در خصوص قطع گاز صنایع معدنی نیز گفت: تدابیر لازم برای استفاده صنایع از سوخت‌های جایگزین اندیشیده شده است تا این صنایع دچار مشکل نشوند.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٩٢, ٠٧:٢٠

   

پر مبحث ترین ها