سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استقبال مخالفان سوری از منتفی شدن دعوت از ایران

بروز شده : ١-١١-١٣٩٢, ٠٧:۴١    نسخه چاپی    
"منذر اقبیق" یکی از مسئولان ائتلاف ملی سوریه اعلام کرد که بان کی مون تصمیم درستی را اتخاذ کرد و مشارکت مخالفان در نشست ژنو 2 قطعی است.
مخالفان سوری موسوم به ائتلاف ملی در پی تسلیم شدن بان کی مون در برابر فشار آمریکا و پس گرفتن دعوت ایران برای حضور در ژنو 2 اعلام کردند که در این نشست شرکت می کنند.

به گزارش روسیا الیوم، مخالفان سوری موسوم به ائتلاف ملی در پی تجدید نظر دبیرکل سازمان ملل متحد در مورد مشارکت ایران در نشست ژنو 2 اعلام کردند که در این نشست حضور خواهند داشت.

"منذر اقبیق" یکی از مسئولان ائتلاف ملی سوریه اعلام کرد که بان کی مون تصمیم درستی را اتخاذ کرد و مشارکت مخالفان در نشست ژنو 2 قطعی است.

دبیرکل سازمان ملل متحد در ساعات پایانی یکشنبه شب به طور رسمی از ایران برای شرکت در نشست ژنو 2 دعوت به عمل آورده بود و بر نقش اساسی تهران در حل بحران سوریه تاکید کرده بود. در پی این اقدام مخالفان سوری اعلام کردند که در صورت حضور ایران در نشست ژنو 2 در این نشست شرکت نخواهند کرد.

به گزارش مهر، مخالفان سوری تا ساعت 7 بعد از ظهر شب گذشته به بان کی مون فرصت داده بودند تا دعوت خود را برای حضور ایران در ژنو 2 پس بگیرد. نشست ژنو 2 برای حل بحران سوریه فردا به طور رسمی آغاز خواهد شد.
telegram 19dey.com
شاکی ازعربستان    1 بهمن 1392 16:05
مشکل جنگ سوریه و عراق و لبنان و غیر به ژنو 2 حل نمی شود باید سوریه و عراق و لبنان از عربستان سعودی انتقام بگیرد مدت 34 ماه است 150 میلیون هزار کشته و آواره است در سوریه و عراق و لبنان مدت 34 ماه است تمام نهادهای بین المللی زیرنظر آمریکایی و عربسنانی هستند و از این کشور جنایتکار دستور و تحت افشار آمریکا و عربستان سعودی است
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١-١١-١٣٩٢, ٠٧:۴١

   

پر مبحث ترین ها