سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توضیح فرجی درباره ماجرای مصاحبه روحانی

بر اساس پاسخ شورای نظارت،‌ ان‌شاءالله سازمان صداوسیما هم سیاست‌هایش را جلو خواهد برد. بنابراین من در این خصوص توضیحات بیشتری ندارم.
مدیر شبکه یک سیما درباره تاخیر پیش آمده در پخش زنده گفت‌وگوی تلویزیونی رئیس‌جمهور و حاشیه‌های آن گفت: شورای نظارت به نامه ضرغامی در این زمینه پاسخ خواهد داد.

مهدی فرجی، مدیر شبکه یک سیما، در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینکه «فکر نمی‌کنید صداوسیما برای گفت‌وگوهای ویژه رئیس‌جمهوری باید مجریان مربوط به این حوزه را تربیت کند؟» گفت: توضیح خاصی در این باره ندارم. فقط می‌توانم بگویم آقای ضرغامی نامه‌ای در این خصوص به شورای نظارت دادند که وضعیت صداوسیما در آن نامه روشن است و صراحتا هرآنچه که مربوط به این بحث می‌شد بیان شده است و این بحت را به شورای نظارت محول کردند. شورای نظارت هم قطعا به این قضیه پاسخ خواهند داد.

فرجی در این باره توضیح بیشتری نداد و گفت:‌ بر اساس پاسخ شورای نظارت،‌ ان‌شاءالله سازمان صداوسیما هم سیاست‌هایش را جلو خواهد برد. بنابراین من در این خصوص توضیحات بیشتری ندارم.
فرجی امروز (پنجشنبه) همراه با مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری و عوامل سریال معمای شاه، از لوکیشن این سریال در حال تولید به کارگردانی محمدرضا ورزی در کاخ گلستان دیدن کرد و بخش‌هایی از سکانس این مجموعه در حضور وزیر دادگستری به ثبت رسید.

علاوه بر بازدید وزیر دادگستری از لوکیشن سریال معمای شاه در بخشی از این مراسم از سایت اینترنتی سریال معمای شاه رونمایی شد و همچنین بخش‌های کوتاهی از تست گریم عکس‌های بازیگر نقش امام خمینی - شکرخدا گودرزی - و همچنین سایر بازیگران نشان داده شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩٢, ٢١:۵٢

   

پر مبحث ترین ها