سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یک اقدام شوکه‌کننده در جشنواره فیلم برلین

«شیا لابیوف» هنرپیشه و کارگردان سینمای آمریکا روز گذشته پس از حضور در مراسم اکران و کنفرانس مطبوعاتی فیلم جدید «لارس فون تریر» که او نیز در آن هنرنمایی کرده است، پاکتی کاغذی روی سرش قرار داد و همه‌ی همراهان و تماشاچیان را شگفت‌زده کرد.
«شیا لابیوف» بازیگر و کارگردان هالیوودی با پوشاندن سرش با پاکتی کاغذی، همه‌ی دوربین‌ها را در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم برلین به سمت خود چرخاند.
به گزارش ایسنا، «شیا لابیوف» هنرپیشه و کارگردان سینمای آمریکا روز گذشته پس از حضور در مراسم اکران و کنفرانس مطبوعاتی فیلم جدید «لارس فون تریر» که او نیز در آن هنرنمایی کرده است، پاکتی کاغذی روی سرش قرار داد و همه‌ی همراهان و تماشاچیان را شگفت‌زده کرد.
یک اقدام شوکه‌کننده در جشنواره فیلم برلین

یک اقدام شوکه‌کننده در جشنواره فیلم برلین

به گزارش هالیوود ریپورتر، روی این پاکت نوشته شده بود: «من دیگر مشهور نیستم».
لابیوف با همین ظاهر از سالن کنفرانس خبری بیرون آمد و مقابل دوربین‌ خبرنگاران قرار گرفت. همکاران او پس از مدتی مکث، با حالتی تعجب برایش دست زدند.
«ایندیانا جونز» و «تغییر شکل‌دهندگان» از جمله فیلم‌هایی هستند که این بازیگر برنده‌ی «امی» در آن‌ها ایفای نقش کرده است. نخستین تجربه‌ی لابیوف در عرصه‌ی کارگردانی با حاشیه‌های بسیاری همراه بود، چون او به سرقت داستان این فیلم متهم شد. «به نفرت عشق بورزیم» و «دیوانه‌وار» دو فیلم دیگر این کارگردان جوان هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١١-١٣٩٢, ١٢:٣١

   

پر مبحث ترین ها