سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش نتانیاهو به سخنان دیروز روحانی

غرب به خوبی فهمیده که راه تحریم راه نادرست و غلطی است و هر کسی در پی تهدید و تحریم باشد سرنوشت او سرنوشت همه ظالمان و متجاوزان تاریخ خواهد بود.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی تنها چند ساعت پس از سخنرانی رئیس جمهور ایران، به آن واکنش نشان داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم‌صهیونیستی اعلام کرد: "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی تنها چند ساعت پس از سخنرانی رئیس جمهور ایران به انتقاد از گفتمانی که بر مراسم های سالروز انقلاب حاکم بود پرداخت و ایران را متهم کرد که همچنان اسرائیل را تهدید به نابودی می‌کند.

بر خلاف نتانیاهو، تحلیلگران صهیونیست بر پیام‌ها و جنبه‌های این مراسم‌ها پس از گذشت سی و پنج سال از انقلاب تمرکز کردند.
رئیس جمهور در مراسم راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن ماه مسایلی چون تهدیدات نظامی غرب علیه ایران، روند مذاکرات هسته‌ای و .... را در جمع مردم تشریح کرد. وی تاکید کرد: غرب به خوبی فهمیده که راه تحریم راه نادرست و غلطی است و هر کسی در پی تهدید و تحریم باشد سرنوشت او سرنوشت همه ظالمان و متجاوزان تاریخ خواهد بود.

اگر تحریم می‌توانست مردم ما را از مسیر حقشان بازدارد، در طوبل این ۳۵ سال می‌توانست این کار را انجام دهد همه بدانند مذاکره ما از سر حکمت و عزتمندی و در چارچوب غیرت ملی و در مسیر آرمان خواهی ملت بزرگ ایران است ما همان آرمان ۲۲ بهمن ۵۷ را یک بار دیگر با صدای بلند تکرار می‌کنیم که استقلال، آزادی جمهوری اسلامی.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١١-١٣٩٢, ١٢:١٨

   

پر مبحث ترین ها