سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دلیل کناره گیری مقتدا صدر: نمی خواهم با ظالمان در یک صف باشم

دولت عراق از شرق و غرب حمایت می‌شود و ما می‌‌خواهیم که آنها را راهنمایی کنیم تا عراق در دستان افرادی امین باشد اما اگر ما نتوانستیم تغییری در این امر ایجاد کنیم، باید بگویم که نمی‌خواهیم با ظالمان در یک صف باشیم. من متعلق به همه عراقی‌ها هستم و برای آنها باقی خواهم ماند و به تمام تصمیم‌هایی که تاکنون گرفته‌ام، افتخار می‌کنم.
رهبر جریان صدر با حضور در کنفرانس خبری در بغداد دلیل کناره‌گیری خود از عرصه سیاسی را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر در عراق پس از اعلام کناره‌گیری از سیاست، لحظاتی پیش در یک کنفرانس خبری حضور یافت.
رهبر جریان صدر با انتقاد از عملکرد دولت عراق گفت که سیاست بابی برای ظلم و تکروی و تجاوز شده است و پول چشمهای مقامات مسئول در دولت مالکی را کور کرده است. ترور‌ها در عراق غوغا می‌کنند و دولت اهمال می‌کند.

وی اظهار داشت: دولت عراق از شرق و غرب حمایت می‌شود و ما می‌‌خواهیم که آنها را راهنمایی کنیم تا عراق در دستان افرادی امین باشد اما اگر ما نتوانستیم تغییری در این امر ایجاد کنیم، باید بگویم که نمی‌خواهیم با ظالمان در یک صف باشیم. من متعلق به همه عراقی‌ها هستم و برای آنها باقی خواهم ماند و به تمام تصمیم‌هایی که تاکنون گرفته‌ام، افتخار می‌کنم.
وی با تاکید بر اینکه خاندان صدر هیچ پست و منصبی نمی‌خواهد، درباره انتخابات آتی عراق گفت که همه باید در انتخابات آتی شرکت کنند تا عراق به دست انسانهایی امین بیفتد. من نیز در این انتخابات با همه یک فاصله واحد را رعایت خواهم کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١١-١٣٩٢, ١۴:٢۴

   

پر مبحث ترین ها