سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دختر امام موسی صدر:

پیگیری‌ها در شأن امام موسی صدر نیست

وی خاطرنشان کرد: اکنون به طور طبیعی به تفکر امام موسی صدر بسیار نیاز داریم و همچنین روشی که ایشان در ارتباط با افرادی که در ارتباط با گروه‌های مختلف و مذاهب و ادیان مختلف است باید در اولویت قرار گیرد.
دختر امام موسی صدر گفت: پیگیری‌هایی برای یافتن امام موسی صدر می‌شود ولی متاسفانه این پیگیری در شأن امام موسی صدر نیست.

حورا صدر پیش از ظهر امروز در حاشیه نشست علمی «امکان،‌ اخلاق و آسیب‌شناسی گفت‌وگوی ادیان» که در سالن کنفرانس امام موسی صدر دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به هجمه‌های موجود اظهار کرد: امام موسی صدر آماده‌سازی می‌کردند تا کار به اینجا نیانجامد، زمانی که روابط درستی با همه گروه‌ها داشته باشید مجبور نمی‌شوید مبارزه با هجمه‌ها انجام دهید.
وی خاطرنشان کرد: اکنون به طور طبیعی به تفکر امام موسی صدر بسیار نیاز داریم و همچنین روشی که ایشان در ارتباط با افرادی که در ارتباط با گروه‌های مختلف و مذاهب و ادیان مختلف است باید در اولویت قرار گیرد.
دختر امام موسی صدر عنوان داشت: جای امام موسی صدر در این ایام خالی است و متاسفانه روزگار سختی در این زمینه می‌گذرانیم.
وی خاطرنشان کرد: ویژگی امام موسی صدر این است که در عمل تفکر خودشان را اجرا کردند و اگر گفت‌وگوی ادیان را مطرح کردند تنها نظریه‌پردازی نکردند بلکه هیئت یاری جنوب را تشکیل دادند.

صدر یادآور شد: امام موسی صدر نخستین فردی بود که همچنین اقدامی کرد و مجموعه رهبران مذهبی منطقه را برای حمایت از جنوب در برابر رژیم صهیونیستی جمع کرد.
وی عنوان داشت: امام موسی صدر در عمل و دوشادوش دیگران با هر گروه، طایفه و مذهبی کار کرد، زمانی که دوشادوش یکدیگر کار کنید به یکدیگر نزدیک می‌شوید.
دختر امام موسی صدر با اشاره به اسناد و مدارک از حیات امام موسی صدر گفت:‌ خبر جدیدی از وی ندارم البته امیدواریم و پیگیری‌هایی می‌شود ولی متاسفانه پیگیری در شان امام موسی صدر کمااینکه از قبل نبوده، هنوز نیز نیست.
وی ادامه داد: کسی ایشان را ربوده ولی متاسفانه کسی پیگیری در شأن ایشان را انجام نداده است و سبب ادامه این ربوده شدن شده است.

صدر خاطرنشان کرد: سرنخ‌هایی وجود دارد ولی به طور طبیعی یکسری از کارها به دلیل آنکه محرمانه و سری است زمانی که به نتیجه می‌رسد باید بیان شود.
وی عنوان داشت: پس از انقلاب لیبی افرادی آمدند و گفتند که من زندان‌بان ایشان بودم از این نوع مدارک داریم ولی هنوز از جای ایشان خبری نداریم.
دختر امام موسی صدر یادآور شد: کمیته‌ای در حال پیگیری ربوده شدن امام موسی صدر است ولی همراهی که باید از سوی لیبی صورت گیرد، وجود ندارد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١١-١٣٩٢, ١٧:۴۶

   

پر مبحث ترین ها