سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دختر امام موسی صدر:

پیگیری‌ها در شأن امام موسی صدر نیست

وی خاطرنشان کرد: اکنون به طور طبیعی به تفکر امام موسی صدر بسیار نیاز داریم و همچنین روشی که ایشان در ارتباط با افرادی که در ارتباط با گروه‌های مختلف و مذاهب و ادیان مختلف است باید در اولویت قرار گیرد.
دختر امام موسی صدر گفت: پیگیری‌هایی برای یافتن امام موسی صدر می‌شود ولی متاسفانه این پیگیری در شأن امام موسی صدر نیست.

حورا صدر پیش از ظهر امروز در حاشیه نشست علمی «امکان،‌ اخلاق و آسیب‌شناسی گفت‌وگوی ادیان» که در سالن کنفرانس امام موسی صدر دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به هجمه‌های موجود اظهار کرد: امام موسی صدر آماده‌سازی می‌کردند تا کار به اینجا نیانجامد، زمانی که روابط درستی با همه گروه‌ها داشته باشید مجبور نمی‌شوید مبارزه با هجمه‌ها انجام دهید.
وی خاطرنشان کرد: اکنون به طور طبیعی به تفکر امام موسی صدر بسیار نیاز داریم و همچنین روشی که ایشان در ارتباط با افرادی که در ارتباط با گروه‌های مختلف و مذاهب و ادیان مختلف است باید در اولویت قرار گیرد.
دختر امام موسی صدر عنوان داشت: جای امام موسی صدر در این ایام خالی است و متاسفانه روزگار سختی در این زمینه می‌گذرانیم.
وی خاطرنشان کرد: ویژگی امام موسی صدر این است که در عمل تفکر خودشان را اجرا کردند و اگر گفت‌وگوی ادیان را مطرح کردند تنها نظریه‌پردازی نکردند بلکه هیئت یاری جنوب را تشکیل دادند.

صدر یادآور شد: امام موسی صدر نخستین فردی بود که همچنین اقدامی کرد و مجموعه رهبران مذهبی منطقه را برای حمایت از جنوب در برابر رژیم صهیونیستی جمع کرد.
وی عنوان داشت: امام موسی صدر در عمل و دوشادوش دیگران با هر گروه، طایفه و مذهبی کار کرد، زمانی که دوشادوش یکدیگر کار کنید به یکدیگر نزدیک می‌شوید.
دختر امام موسی صدر با اشاره به اسناد و مدارک از حیات امام موسی صدر گفت:‌ خبر جدیدی از وی ندارم البته امیدواریم و پیگیری‌هایی می‌شود ولی متاسفانه پیگیری در شان امام موسی صدر کمااینکه از قبل نبوده، هنوز نیز نیست.
وی ادامه داد: کسی ایشان را ربوده ولی متاسفانه کسی پیگیری در شأن ایشان را انجام نداده است و سبب ادامه این ربوده شدن شده است.

صدر خاطرنشان کرد: سرنخ‌هایی وجود دارد ولی به طور طبیعی یکسری از کارها به دلیل آنکه محرمانه و سری است زمانی که به نتیجه می‌رسد باید بیان شود.
وی عنوان داشت: پس از انقلاب لیبی افرادی آمدند و گفتند که من زندان‌بان ایشان بودم از این نوع مدارک داریم ولی هنوز از جای ایشان خبری نداریم.
دختر امام موسی صدر یادآور شد: کمیته‌ای در حال پیگیری ربوده شدن امام موسی صدر است ولی همراهی که باید از سوی لیبی صورت گیرد، وجود ندارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١١-١٣٩٢, ١٧:۴۶

   

پر مبحث ترین ها