سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سه محافظ اوباما به دلیل میگساری شبانه در هلند به آمریکا بازگردانده شدند

بروز شده : ۶-٠١-١٣٩٣, ١۴:٠٠    نسخه چاپی    
منابع آگاه به واشنگتن پست گفته‌اند که این سه محافظ شبانه در آمستردام به بیرون رفته و مشروبات الکی مصرف کرده بودند و یکی از آنها در حالت مستی در راهرو هتل به خواب رفته بود.
سه محافظ اوباما به دلیل مصرف بیش از حد مشروبات الکلی و مستی در هلند به آمریکا بازگردانده شدند.

به گزارش فارس، روزنامه‌های آمریکایی گزارش داد‌ه‌اند که سه مامور پلیس مخفی آمریکا که مسئولیت حفاظت از رئیس جمهور امریکا را داشتند به دلیل مصرف بیش از حد مشروبات الکلی و مستی در هلند به آمریکا بازگردانده شدند.

منابع آگاه به واشنگتن پست گفته‌اند که این سه محافظ شبانه در آمستردام به بیرون رفته و مشروبات الکی مصرف کرده بودند و یکی از آنها در حالت مستی در راهرو هتل به خواب رفته بود.

کارکنان هتل پس از پیدا کردن محافظ اوباما در حالت مستی و غیرهشیار، این موضوع را به سفارت آمریکا در هلند اطلاع دادند.

این 3 مامور از محافظان پیش‌رو بوده و صبح یکشنبه قبل از ورود اوباما به هلند این موضوع اتفاق افتاده است. سفارت آمریکا هم این موضوع را به اطلاع مدیران پلیس مخفی آمریکا رساندند.

«اد دونوان»، سخنگوی پلیس مخفی آمریکا عصر روز سه شنبه این موضوع را تایید کرد و گفت که این سه نفر به دلیل موارد انضباطی به آمریکا بازگردانده شدند. وی درباره جزییات این ماجرا چیزی نگفت.

این اولین بار نیست که پلیس مخفی آمریکا با رسوایی‌هایی از این دست و حتی بدتر مواجه می‌شود و به همین دلیل در تلاش برای بازسازی وجهه خود نزد افکار عمومی است.

در سال 2013، دو مامور مخفی آمریکایی از تیم امنیتی باراک اوباما به دلیل اتهامات مربوط به آزار جنسی و سوء رفتار حذف شدند.

در سال 2012 نیز در جریان سفر آقای اوباما به کلمبیا، چند تن از محافظان او به دلیل رسوایی جنسی اخراج شدند. این افراد به خاطر درگیری با روسپی‌ها و دخالت پلیس محلی به آمریکا بازگردانده شدند.

پلیس مخفی آمریکا مسئول حفظ جان رئیس جمهوری و شخصیت های عالی رتبه است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠١-١٣٩٣, ١۴:٠٠

   

پر مبحث ترین ها