سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زائران ايراني در امنيت کامل/ شهرهاي نجف و کربلا براي زائران امن است

حذف سفر به کاظمين و انتقال پروازها به نجف اقدام‌هاي خوبي در جهت تأمين هر چه بيشتر امنيت زائران عتبات عاليات بود و تمام زائران در سلامت و امنيت کامل هستند.
معاون حج و عمره سازمان حج و زيارت با اشاره به شرايط امنيتي کشور عراق، گفت: با انتقال پروازها از بغداد به نجف خوشبختانه مشکلي براي زائران ايجاد نشده است و هم اکنون تمام زائران در امنيت و سلامت کامل هستند.

به گزارش «تيک» به نقل از فارس، ناصر خدر نژاد با اشاره به شرايط امنيتي کشور عراق، گفت: شهرهاي نجف و کربلا براي زائران امن است و خوشبختانه تا کنون مشکلي براي زائران ايجاد نشده است.
وي ادامه داد: حذف سفر به کاظمين و انتقال پروازها به نجف اقدام‌هاي خوبي در جهت تأمين هر چه بيشتر امنيت زائران عتبات عاليات بود و تمام زائران در سلامت و امنيت کامل هستند.

سعيد اوحدي رئيس سازمان حج و زيارت نيز پيش از اين با بيان اينکه امنيت در مرزهاي زميني شامل مهران، شلمچه و چزابه کاملا برقرار است، اعلام کرده بود: تغيير يا وقفه‌اي در اعزام‌هاي اين دوره که تا 31 خرداد ماه ادامه خواهد داشت، ايجاد نخواهد شد و اميدواريم در دوره بعد اعزام‌ها که ثبت نام آن از 10 تيرماه آغاز خواهد شد، با تلاش دولت عراق امنيت کامل به شهرهاي اين کشور بازگردد و دولت عراق بر فضاهاي اين کشور که توسط گروه‌هاي تکفيري به اشغال موقت درآمده، تسلط يابد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٣-١٣٩٣, ١٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها