سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قطع کامل آب، برق و ارتباطات تلفنی در غزه

بروز شده : ٩-٠۵-١٣٩٣, ١٣:١٨    نسخه چاپی    
قطعی جریان برق باعث توقف پمپاژ آب از چاه ها و در نتیجه عدم آب رسانی به شهروندان شده است و به همین دلیل مردم برای تامین آب مورد نیاز خود مجبور شده اند با استفاده از گالن‌هایی آب مصرفی خود را از مساجد و مدارس و اماکن عمومی تامین کنند.
مردم غزه که ۲۴ روز متوالی است زیر حملات هوایی، زمینی و دریایی رژیم صهیونیستی همچنان مقاومت می‌کنند،‌اکنون از قطعی کامل آب، برق و ارتباطات در این منطقه جنگ زده رنج می‌برند.

به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، قطعی جریان برق به مدت چندین ساعت در طول شبانه روز زندگی روزمره مردم جنگ زده غزه به خصوص بخش خدمات رسانی شهرداری ها و آب رسانی به شهروندان را مختل کرده است.
بر اساس این گزارش، قطعی جریان برق باعث توقف پمپاژ آب از چاه ها و در نتیجه عدم آب رسانی به شهروندان شده است و به همین دلیل مردم برای تامین آب مورد نیاز خود مجبور شده اند با استفاده از گالن‌هایی آب مصرفی خود را از مساجد و مدارس و اماکن عمومی تامین کنند.

رژیم صهیونیستی در طول 24 روز گذشته از تجاوزات خود علیه مردم بی دفاع نوار غزه، روز گذشته نیروگاه برق غزه و مخازن سوخت را بمباران کرد و به این ترتیب درد و رنج شهروندان غزه را دو چندان نمود.
صهیونیست ها همچنین خطوط برق مواصلاتی بین مصر و اسرائیل که مناطق وسیعی از شهرهای نوار غزه را تغذیه می کردند، هدف قرار دادند.

از سوی دیگر شهروندان نوار غزه در سراسر این منطقه و به خصوص در استان خان یونس از قطع ارتباطات تلفنی و اینترنت در نتیجه بمباران خطوط تلفن و ایستگاه های مخابراتی شکایت دارند.
به گزارش تسنیم، این در حالی است که نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی برای بیست و چهارمین روز متوالی به تجاوزات خود علیه مردم بی دفاع غزه ادامه می دهند و تا کنون حدود 1400 فلسطینی را شهید و بیش از 7 هزار و 690 فلسطینی را زخمی کرده اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۵-١٣٩٣, ١٣:١٨

   

پر مبحث ترین ها