سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمله هواپیماهای آمریکایی به کامیونهای داعش

بروز شده : ١-٠۶-١٣٩٣, ١٠:٢١    نسخه چاپی    
یروهای امنیتی عراق 19 تروریست گروه دولت اسلامی در عراق وشام (داعش) را در جرف الصخر در 40 کیلومتری شمال استان بابل کشتند .
هواپیماهای آمریکایی کاروان کامیونهای حامل مواد ومصالح ساختمانی گروه تروریستی دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) را در منطقه القیاره در جنوب موصل هدف قرار دادند که تعدادی از تروریست کشته شدند.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری السومریه نیوز ، ‌منابع محلی با اعلام این خبر افزودند : بر اثر این حمله هوایی همه تروریستهای داخل کامیونها کشته شدند و کامیونها نیز منهدم شدند .

ارتش سوریه در عملیات کمین علیه داعش ، ۱۴۰ نفر از تروریست های این گروه را در اطراف پایگاه هوایی الطبقه در حومه الرقه به هلاکت رساند.

همچنین داعش 40 غیرنظامی را در روستای کرسان واقع در منبج در شمال حلب ربود. داعش این افراد را به جاسوسی برای جبهه النصره متهم کرده است.

نیروهای امنیتی عراق 19 تروریست گروه دولت اسلامی در عراق وشام (داعش) را در جرف الصخر در 40 کیلومتری شمال استان بابل کشتند .

این تروریستها با قایق در حال عبور از فرات بودند تا به جرف الصخر برسند.

به گزارش خبرگزاری نهرین ،‌تروریستها همگی کمربندهای انفجاری با خود داشتند و در قایق ها مواد منفجره و اسلحه به همراه داشتند که همگی با حمله نیروهای عراقی کشته شدند .

منابع امنیتی همچنین تصریح کردند : عملیات امنیتی در منطقه فاضلیه صورت گرفت که تقریبا تمام قایق ها منهدم و تک تیرانداز های داخل آنان کشته شدند .

محمد آلبوعاج عضو شورای شیوخ نینوا با اعلام این خبر گفت تروریست های داعش 14 آرایشگر استان نینوا را به بهانه نقض مقررات تعیین شده برای حرفه آرایشگری از سوی آنها اعدام کرده است.

وی افزود: داعش پیش از این دستور داده بود تمامی آرایشگاههای مردانه و زنانه در استان نینوا به سبب پایبند نبودن به مقررات داعش تعطیل شود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۶-١٣٩٣, ١٠:٢١

   

پر مبحث ترین ها