سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

داعش بیش از 770 اسیر را در عراق اعدام کرد

داعش سه پایگاه دیگر برای اعدام‌های دسته جمعی دارد که بدین ترتیب تعداد پایگاه‌های این گروه به پنج پایگاه می‌رسد. تعداد کشته‌شدگان نیز حدود 770 مرد است که همگی آنها تقریبا از سربازان عراقی هستند که توسط داعش ربوده شده بودند.
دیده‌بان حقوق بشر اعلام کرد که شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد افراد مسلح گروه دولت اسلامی (داعش) بیش از770 سرباز را که در اوایل سال جاری میلادی در عراق به اسارت گرفته بودند، به قتل رساندند.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، گروه تروریستی داعش تصاویری را از ده‌ها شخصی منتشر کرد که لباس‌های غیر نظامی به تن داشتند و اعضای داعش به سمت آنها در منطقه‌ای صحرایی در عراق شلیک می‌کنند. داعش در این خصوص اعلام کرد که صدها تن را کشته است.

به گزارش ایسنا، دیده‌بان حقوق بشر اعلام کرد که اطلاعات به دست آمده از یکی از افرادی که از این حادثه نجات پیدا کرده و بررسی‌های صورت گرفته از فایل‌های ویدیویی و تصاویری که با ماهواره گرفته شده است، نشان می‌دهد که داعش سه پایگاه دیگر برای اعدام‌های دسته جمعی دارد که بدین ترتیب تعداد پایگاه‌های این گروه به پنج پایگاه می‌رسد. تعداد کشته‌شدگان نیز حدود 770 مرد است که همگی آنها تقریبا از سربازان عراقی هستند که توسط داعش ربوده شده بودند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠۶-١٣٩٣, ١١:۵٣

   

پر مبحث ترین ها