سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مان: 1+5 به تلاش برای توافق با ایران ادامه می‌دهد

بروز شده : ۶-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٠۵    نسخه چاپی    
هفتمین دور مذاکرات هسته‌ای ایران که از هفته گذشته در نیویورک آغاز شده بود جمعه شب به وقت نیویورک (6 صبح به وقت تهران) در حالی که اختلافات دو طرف هنوز به قوت خود باقی است پایان یافت.
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۹
Mona Hoobehfekr (11 of 13)-3.jpg

سخنگوی کاترین اشتون با اشاره به باقی ماندن اختلافات میان ایران و گروه 1+5 گفت: براساس مذاکرات فشرده این هفته، 1+5 به تلاش‌های دیپلماتیک خود برای دستیابی به راه حل تا 24 نوامبر ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مایکل مان، سخنگوی کاترین اشتون در صفحه توییتر خود با اشاره به پایان هفتمین دور مذاکرات ایران و 1+5 در نیویورک نوشت: همان گونه که برنامه‌ریزی شده بود ما 9 روز مذاکرات ایران و 1+5 به ریاست کاترین اشتون برای تماس‌های فشرده درباره مساله هسته‌ای ایران در نیویورک داشتیم. مذاکرات دوجانبه اعضای 1+5 با ایران در سطوح عالی انجام گرفت که نشان از تعهد این گروه برای دستیابی به راه‌حل در مساله هسته‌ای ایران بود. این تماس‌ها در این هفته به ما کمک کرد که بتوانیم ایده‌های بیش‌تری داشته باشیم و مسائلی را بررسی کنیم اما اختلاف‌های قابل توجهی باقی مانده است که باید حل شود.

به گزارش ایسنا، هفتمین دور مذاکرات هسته‌ای ایران که از هفته گذشته در نیویورک آغاز شده بود جمعه شب به وقت نیویورک (6 صبح به وقت تهران) در حالی که اختلافات دو طرف هنوز به قوت خود باقی است پایان یافت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٠۵

   

پر مبحث ترین ها