سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

داعشی‌ها در دیالی ریش خود را تراشیدند

عناصر داعش در سه منطقه شمال المقدادیه، اطراف المنصوریه و اطراف جلولاء در شمال شرقی بعقوبه اقدام به تغییر لباس و تراشیدن ریش خود کرده اند. این امر بعد از آن صورت گرفته است که اکثر محل های تمرکز آنها در چند محور در هفته های گذشته به محاصره ارتش در آمده است.
فرمانده پلیس استان دیالی عراق گفت که اعضای گروه تروریستی داعش لباس رسمی خود را در سه منطقه از این استان از تن در آورده و ریششان را تراشیده‌اند.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری شبکه العالم به نقل از سومریه نیوز، سرتیپ ستاد جميل الشمري اعلام کرد که این اقدام عناصر داعش نشانه تلاش آنان برای فرار از محاصره ای است که در آن گرفتار شده اند.

وی افزود: عناصر داعش در سه منطقه شمال المقدادیه، اطراف المنصوریه و اطراف جلولاء در شمال شرقی بعقوبه اقدام به تغییر لباس و تراشیدن ریش خود کرده اند. این امر بعد از آن صورت گرفته است که اکثر محل های تمرکز آنها در چند محور در هفته های گذشته به محاصره ارتش در آمده است.

فرمانده پلیس استان دیالی عراق تصریح کرد: داعش بعد از پیروزی های اخیرارتش در چند محور بسیار ضعیف شده و روز به روز در حال عقب نشینی است.
وی افزود: عملیات آزادسازی باقیمانده مناطق دیالی نیز بزودی آغاز خواهد شد تا این استان به طور کامل از تروریست های داعش پاکسازی شود.
منبع: باشگاه خبرنگاران
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٨-١٣٩٣, ٢٢:٢٨

   

پر مبحث ترین ها