سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گزارش رویترز از مراسم تشییع جنازه پاشایی

برگزاری مراسم تشییع جنازه این خواننده در تهران در روز یکشنبه ، صدها نفر از ایرانیان را جمع کرد و یک لحظه نادر از همبستگی را ایجاد کرد.
برگزاری مراسم تشییع جنازه خواننده محبوب پاپ ایرانی روز یکشنبه با جمعیت عظیمی مواجه شد.

خبرگزاری رویترز در گزارشی به حواشی درگذشت مرتضی پاشایی، خواننده ایرانی پرداخت و نوشت: پاشایی که روز جمعه در اثر بیماری سرطان معده در سن 30 سالگی، درگذشت خواننده و آهنگ سازی بود که توانست طرفداران بسیاری را فارغ از تقسیم بندی های سیاسی و اجتماعی ایران در ایران، کسب کند.
رویترز در ادامه نوشت: سبک موسیقی پاشایی مورد توجه اقشار مختلف مردم در ایران بود.

ین خبرگزاری همچنین یادآور شد: هفته گذشته و پیش از درگذشت پاشایی، جمعیت بسیاری از هوادارنش به خیابان های تهران آمدن و با روشن کردن شمع، دعا کردن و خواندن ترانه جاده یک طرفه، یکی از ترانه های پاشایی گردهمایی هایی را برگزار کردند.

برگزاری مراسم تشییع جنازه این خواننده در تهران در روز یکشنبه ، صدها نفر از ایرانیان را جمع کرد و یک لحظه نادر از همبستگی را ایجاد کرد.
به گزارش رویترز، تلویزیون ملی ایران نیز تابوت پاشایی را که با پرچم ایران و گل پوشانده شده و به سمت بهشت زهرا در جنوب تهران در حرکت بود، نشان داد.

به گزارش نامه نیوز، عزادارن نیز در لباس های مشکی، ترانه های این خواننده را می خواندند و تصویر وی بر روی آخرین آلبومش را نشان می دادند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:۴۶

   

پر مبحث ترین ها