سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استعفای ناگهانی و مشکوک مدیر دفتر نتانیاهو

هنوز جزئیات بیشتری درباره دلایل استعفای مدیر دفتر نتانیاهو منتشر نشده است، اما این احتمال وجود دارد که اختلافات اخیر اعضای دولت رژیم صهیونیستی و مسئولان این رژیم با نتانیاهو و اعتراضات شان نسبت به عملکرد و سیاست های دولت وی عامل اصلی استعفای لوکر باشد.
مدیر دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از 3 سال فعالیت در تصمیمی ناگهانی از سمت خود کناره گیری کرد.

به نوشته روزنامه یدیعوت أحرونوت، هارئیل لوکر،مدیر دفتر بنیامین نتانیاهو به صورت ناگهانی چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است و قبلا هیچ نشانه‌ای از تصمیم وی برای قطع همکاری‌اش با دفتر نتانیاهو دیده نشده بود.

لوکر در جریان گفتگویی کوتاه تنها به گفتن این مساله اکتفا کرد که وی پس از این مدت کار سخت و پیچیده، قصد دارد در کنار خانواده اش حضور داشته باشد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین،بنیامین نتانیاهو در پی انتشار این خبر به تمجید از نقش و عملکرد لوکر طی پیچیده ترین دوره فعالیت دفتر نخست وزیری این رژیم پرداخت.

به گزارش ایسنا، هنوز جزئیات بیشتری درباره دلایل استعفای مدیر دفتر نتانیاهو منتشر نشده است، اما این احتمال وجود دارد که اختلافات اخیر اعضای دولت رژیم صهیونیستی و مسئولان این رژیم با نتانیاهو و اعتراضات شان نسبت به عملکرد و سیاست های دولت وی عامل اصلی استعفای لوکر باشد.
telegram 19dey.com

تگها: مدیر دفتر, بنیامین نتانیاهو, استعفا, اعتراض

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٨-١٣٩٣, ١٠:۵۴

   

پر مبحث ترین ها