سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موافقت با استقرار نظامیان مصری در فلسطین

بروز شده : ٨-٠٩-١٣٩٣, ٠۶:٣۵    نسخه چاپی    
«محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز شنبه با «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهوری مصر دیدار خواهد کرد. السیسی اعلام کرده است کشورش آماده است برای کمک به فلسطینیان در تأسیس دولت مستقل به این کشور نیرو اعزام کند.
یک روزنامه صهیونیستی نوشت رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با پیشنهاد رئیس‌جمهور مصر درباره اعزام نظامیان مصری به فلسطین در صورت تشکیل دولت مستقل فلسطینیان، موافقت کرده است.

به گزارش تسنیم، روزنامه صهیونیستی «معاریو»، دیروز در گزارشی نوشت فلسطینی‌ها موافقت خود را با استقرار نیروهای بین‌المللی در اراضی اشغالی اعلان کرده‌اند.

این روزنامه افزود: «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز شنبه با «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهوری مصر دیدار خواهد کرد. السیسی اعلام کرده است کشورش آماده است برای کمک به فلسطینیان در تأسیس دولت مستقل به این کشور نیرو اعزام کند.

معاریو به نقل از «جمال الشوبکی» سفیر فلسطین در قاهره نوشت: السیسی این سخنان را با هدف آرام کردن افکار عمومی جهان ایراد کرده و رهبری فلسطین نیز موافقت کرده است در صورت تشکیل دولت مستقل فلسطین، نیروهای بین‌المللی در اراضی اشغالی به عنوان طرف سوم مستقر شوند.

به گفته الشوبکی، محمود عباس و مقامات فلسطینی با اعزام نظامیان مصری به کشور آینده فلسطینی موافق هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٩-١٣٩٣, ٠۶:٣۵

   

پر مبحث ترین ها