سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بوش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ نامزد می‌شود

جِب بوش برادر رئیس جمهور اسبق در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ نامزد می‌شود. جِب بوش برادر جرج دابلیو بوش رئیس جمهور پیشین آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری 2016 نامزد می‌شود.

"جب بوش" فرماندار سابق ایالت فلوریدا روز سه‌شنبه اعلام کرد که قصد دارد به صورت فعال برای انتخابات ریاست جمهوری اقدام کند. این فرماندار سابق که پدر و برادرش نیز رؤسای جمهور سابق آمریکا بوده‌اند، گفت که قصد دارد عملیات سیاسی جدیدی را آغاز کند تا به وی اجازه دهد که به تامین مالی برای سیاستمداران همفکر خود بپردازد.

به گزارش تسنیم، در پیامی که وی روز سه‌شنبه در یک رسانه اجتماعی منتشر کرد، گفت که وی طرح‌های خود را با خانواده‌اش در میان گذاشته است. بوش گفت: در نتیجه این گفت‌وگوها و این ملاحظات که آمریکا به رهبری قدرتمندی نیاز دارد، من تصمیم گرفتم که به صورت فعال برای رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اقدام کنم. وی افزود: در ماه‌های آتی، امیدوار هستم که با بسیاری از شماها دیدار داشته و درباره بازیابی وعده‌های آمریکا صحبت کنم. از سوی دیگر "کریستی کمپبل" سخنگوی بوش گفت که وی هنوز تصمیم نهایی را در این باره که به عنوان نامزد جمهوری خواهان برای انتخابات سال 2016 باشد، نگرفته است. کمپبل افزود: وی تصمیم خود را سال آینده و پس از تنظیم حمایت‌ها برای فعالیت خود، اعلام خواهد کرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٩-١٣٩٣, ١۴:٢۵

   

پر مبحث ترین ها