سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انگلیسی‌ها پرشمارترین اتباع غربی در میان اعضای داعش

انگلیس‌ها با پیوستن به تروریست‌های داعش، بیش از هر کشور دیگر غربی به این گروهک کمک کرده‌اند.

نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهد انگلیسی‌ها بیش از هر کشور دیگری در غرب، به تروریست‌های داعش پیوسته‌اند. بر اساس اطلاعات رادیوی آزاد اروپا، در میان کشورهای غربی، انگلیس بالاترین آمار را در میان اعضای گروه تروریستی داعش دارد و بعد از عربستان سعودی با رتبه اول و تونس با رتبه دوم در میان تمامی تروریست‌های داعشی رتبه سوم را داراست. به گزارش فارس بر اساس این آمار حداقل 500 و تا 2 هزار انگلیسی تا کنون به داعش پیوسته‌اند. این در حالیست که دولت انگلیس، انگلیسی‌های عضو داعش را حداقل 600 تن عنوان کرده بود.انگلیسی‌ها پرشمارترین اتباع غربی در میان اعضای داعش

انگلیس‌ها با پیوستن به تروریست‌های داعش، بیش از هر کشور دیگر غربی به این گروهک کمک کرده‌اند.نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهد انگلیسی‌ها بیش از هر کشور دیگری در غرب، به تروریست‌های داعش پیوسته‌اند. بر اساس اطلاعات رادیوی آزاد اروپا، در میان کشورهای غربی، انگلیس بالاترین آمار را در میان اعضای گروه تروریستی داعش دارد و بعد از عربستان سعودی با رتبه اول و تونس با رتبه دوم در میان تمامی تروریست‌های داعشی رتبه سوم را داراست. به گزارش فارس بر اساس این آمار حداقل 500 و تا 2 هزار انگلیسی تا کنون به داعش پیوسته‌اند. این در حالیست که دولت انگلیس، انگلیسی‌های عضو داعش را حداقل 600 تن عنوان کرده بود.

این گزارش بعد از پیوستن داعش به ائتلاف آمریکایی علیه داعش تهیه شده است. انگلیس که اصلی‌ترین حامی اروپایی تروریست‌های فعال در سوریه به شمار می‌آید، یکی از اعضای ائتلاف تحت رهبری آمریکا است. مقامات انگلیسی با اشاره به احتمال بازگشت خود از خاورمیانه و انجام اقدامات تروریستی، تمهیدات سختگیرانه‌تری از جمله ابطال گذرنامه و بازداشت افراد در فرودگاه را در دستور کار قرار داده‌اند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٩-١٣٩٣, ٢١:۵۴

   

پر مبحث ترین ها