سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

داعش با ابزارهای قرون وسطایی زنان را شکنجه می کند

'گردان خنساء' (گاو ماده وحشی) داعش شامل زنان انگلیسی است که از این ابزار برای اجرای حکم داعش و ترساندن زنان مخالف این گروه در مناطق تحت کنترل داعش استفاده می کنند.

گروه تروریستی 'داعش' از هر وسیله ای برای تحقیر کرامت انسانی استفاده می کند و شاخه زنان این گروه از ابزارهای شکنجه قرون وسطایی برای مجازات مادرانی که در اماکن عمومی به کودک خود شیر می دهند، استفاده می کند.
 
به گزارش روز چهارشنبه روزنامه اماراتی 'الخلیج'، ابزارهای استفاده شده توسط داعش برای شکنجه مادران از جمله استفاده از یک گیره تیز دندانه دار است که در سینه فرو می رود تا یک زخمی عمیق ایجاد کند و 'عضاضه' یا 'گاز گیرنده' نامیده می شود.

پایگاه خبری انگلیسی 'ورد نیوز' نیز اعلام کرد که عضاضه که مشخصات آن مطابق با ابزارهای شکنجه قرون وسطایی است، معروف به 'عنکبوت' است و ابزاری چنگالی شکل بوده که اطراف آن دندانه دار و برای پاره کردن سینه استفاده می شود.

این پایگاه خبری افزود: 'گردان خنساء' (گاو ماده وحشی) داعش شامل زنان انگلیسی است که از این ابزار برای اجرای حکم داعش و ترساندن زنان مخالف این گروه در مناطق تحت کنترل داعش استفاده می کنند.

 

اهالی شهر 'رقه' سوریه نیز گفته اند: یک خانم که در ایستگاه اتوبوس اقدام به شیر دادن طفل شیر خوار خود کرده بود، از درد شدید شکنجه با عضاضه (گازگیرنده) که توسط داعشی ها انجام شده بود، فریاد می زد .

اهالی رقه افزودند: یک زن 24 ساله که از سوی زنان داعشی به دلیل نازک بودن حجابش دستگیر و به اتاق شکنجه منتقل شده بود، نقل کرده که از وی خواسته اند یکی از ابزار شکنجه را انتخاب کند، یا شلاق یا گازگیرنده و این زن که نمی دانسته عضاضه چیست و از شلاق می ترسیده، فکر کرده این ابزار وسیله ساده ای است و آن را انتخاب کرده، اما با یک وسیله تیز دندانه دار روبرو شده و آن را در سینه اش فرو کرده اند، که بر اثر شدت درد بیهوش شده است.

گروه تروریستی داعش از خرداد امسال بخش هایی از شمال شرقی عراق را اشغال کرده و تاکنون مرتکب جنایات زیادی در این مناطق شده است .

منبع: ایرنا

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٠-١٣٩٣, ١۶:٣١

   

پر مبحث ترین ها