سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گسترش تحریم کالاهای رژیم اسرائیل در اروپا

بروز شده : ١-١١-١٣٩٣, ١٠:۴٧    نسخه چاپی    
هادهای اروپایی همچنان به تحریم علمی دانشگاه آریل در مناطق اشغالی ادامه می‌دهند و از هرگونه همکاری و تعامل علمی و فرهنگی با اسراییل خودداری می‌ورزند.

دامنه تحریم کالاهای اسراییلی در اروپا گسترش یافته و جریان‌ها و احزاب و نهادهای دولت عبری از تداوم روند تحریم کالاهای اسراییلی که بر عرصه‌های سیاسی و نظامی و اقتصادی و علمی این رژیم تاثیر منفی گذاشته است، نگران هستند.

به گزارش شفقنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، یک کارشناس مسایل اسراییلی گفت: داشتن روابط اقتصادی با اروپا اولویت نخست رژیم صهیونیستی است زیرا اسراییل غیر از بازارهای اروپایی هیچ منبع درآمد دیگری ندارد.

نظیر مجلی افزود: رژیم اشغالگر قدس با انزوای سیاسی و نظامی و اقتصادی در اروپا و جهان مواجه است، اروپا، بزرگ‌ترین شریک اقتصادی رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود. وی یادآور شد: نتایج اقتصادی و سیاسی تحریم روز به روز نمایان‌تر می‌گردد و همین مساله سران راستگرای اسراییل را نگران کرده است.

وی خاطرنشان ساخت: نهادهای اروپایی همچنان به تحریم علمی دانشگاه آریل در مناطق اشغالی ادامه می‌دهند و از هرگونه همکاری و تعامل علمی و فرهنگی با اسراییل خودداری می‌ورزند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١١-١٣٩٣, ١٠:۴٧

   

پر مبحث ترین ها