سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تشديد تدابير امنيتي اسرائيل در عمق آب‌هاي مديترانه

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٣, ١٠:١٩    نسخه چاپی    
نيروي دريايي اسرائيل تدابير امنيتي براي چاه‌هاي گازي که اسرائيل در عمق آب‌هاي دريايي مديترانه در اختيار گرفته، افزايش داده است و اين اقدام در واکنش به انتقام حزب‌الله به دليل حادثه قنيطره (در جنوب سوريه) است


منابعي مطلع در رژيم صهيونيستي مي‌گويند که اين رژيم از بيم انتقام حزب‌الله، تدابير امنيتي در حوزه گازي در عمق آب‌هاي مديترانه را افزايش داده است.

به گزارش پايگاه خبري «تيک» (Tik.ir)، منابع امنيتي در فلسطين اشغالي از تشديد تدابير امنيتي نيروي دريايي رژيم صهيونيستي در عمق آب‌هاي درياي مديترانه خبر دادند.

روزنامه الشرق الاوسط با بيان اين خبر نوشت: نيروي دريايي اسرائيل تدابير امنيتي براي چاه‌هاي گازي که اسرائيل در عمق آب‌هاي دريايي مديترانه در اختيار گرفته، افزايش داده است و اين اقدام در واکنش به انتقام حزب‌الله به دليل حادثه قنيطره (در جنوب سوريه) است».

بر اساس اين گزارش، اين منابع امنيتي همچنين گفتند که «چاه‌هاي گاز هدف راهبردي به شمار مي‌رود و حزب‌الله در زدن آنها با موشک‌هاي ياخونت روسي، ترديد به خود راه نمي‌دهد.

اين منابع با رد احتمال شليک موشک حزب‌الله به سمت خاک فلسطين اشغالي، گفتند که چنين کاري براي حزب‌الله دشوار است زيرا مي‌داند «که معناي آن انفجار جنگي فراگير است و لبنان را نابود مي‌کند».

اين منابع مي‌گويند احتمال قوي آن است که حزب‌الله از جولان (اشغالي) سوريه حمله موشکي انجام بدهد يا اينکه عمليات انفجاري در مرز اجرا کند اما هدف قرار دادن چا‌ه‌هاي گاز کار آسانتري است.


*فارس

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٣, ١٠:١٩

   

پر مبحث ترین ها