سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افشای ثروت کلان خاندان اردوغان

خاندان اردوغان، در زمینه حمل و نقل دریایی بسیار پیشرفت کرده و با امضای قراردادهای تجاری با برخی کشورها و رژیم اسرائیل به ثروت رسیده‌اند.

افشای ثروت کلان خاندان اردوغان توسط رسانه‌های ترکیه، دردسر جدیدی برای نخست‌وزیر این کشور شده است.

یک روزنامه ترکیه‌ای فاش کرد: پسر اردوغان، در گران‌ترین جای این کشور دفتری 150 میلیون دلاری دارد.

به گزارش العالم، روزنامه الاهرام به نقل از روزنامه ترکیه‌ای «سوزجو» نوشت، بلال اردوغان، پسر رئیس‌جمهور ترکیه، شرکت‌هایی که در زمینه حمل و نقل دریایی داشت را به دفتر جدیدش در منطقه «بلربی» منتقل و ساختمان چهار طبقه‌ای با مساحتی بالغ بر 10 هزار و 500 متر مربع در آن احداث کرد. خرید زمین و احداث ساختمان در این منطقه، 340 میلیون لیره ترکیه (معادل 150 میلیون دلار) هزینه داشت. حراست از دفتر جدید شرکت، به نیروهای امنیتی غیر نظامی و نیروهای دارای لباس رسمی واگذار شده است.

همچنین دفتر شرکت انتقال نفت که صاحب آن «ضیاء ایلجان» شوهر خواهر اردوغان و «مصطفی اردوغان» عموی رئیس‌جمهور است، به منطقه «توزلا» در اسلامبول منتقل شد. شرکت سهامی «بی.ام.زی» که در زمینه حمل و نقل دریایی و ساخت کشتی فعال است، نیز به نام بلال اردوغان، مصطفی اردوغان و ایلجان، در اسناد تجاری ثبت شد.

روزنامه چپگرای سوزجو تاکید کرد: خاندان اردوغان، در زمینه حمل و نقل دریایی بسیار پیشرفت کرده و با امضای قراردادهای تجاری با برخی کشورها و رژیم اسرائیل به ثروت رسیده‌اند.

منبع: تابناک

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٣, ١٠:۴٧

   

پر مبحث ترین ها