سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محاصره دختر صدام حسین و چند مقام سابق بعثی در تکریت عراق

بروز شده : ٢-٠١-١٣٩۴, ١٧:۵١    نسخه چاپی    
یکی از رهبران کمیته‌های مردمی مبارزه با داعش اعلام کرد که اعضای این کمیته‌ها هم‌اکنون رغد دختر صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق، عزت الدوری و محمد ذیاب الاحمد، معاون فراری و وزیر کشور وی و چندین فرمانده سابق بعثی را داخل خانه‌ای در شهر تکریت واقع در مرکز استان صلاح‌الدین تحت محاصره خود درآورده‌اند.

منابع عراقی از محاصره «رَغَد» دختر دیکتاتور معدوم عراق و چند مقام سابق رژیم وی در تکریت توسط کمیته‌های مردمی خبر می‌دهند.

 

یکی از رهبران کمیته‌های مردمی مبارزه با داعش اعلام کرد که اعضای این کمیته‌ها هم‌اکنون رغد دختر صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق، عزت الدوری و محمد ذیاب الاحمد، معاون فراری و وزیر کشور وی و چندین فرمانده سابق بعثی را داخل خانه‌ای در شهر تکریت واقع در مرکز استان صلاح‌الدین تحت محاصره خود درآورده‌اند.

این منبع افزود: به صورت دقیق نمی‌دانیم چند نفر در خانه محاصره شده حضور دارند اما آنچه برای ما مهم است حضور سه عامل سابق بعثی در آنجا است. وی ادامه داد: پس از اطمینان یافتن از هدف، به خانه حمله می‌کنیم.

به گزارش مهر به نقل از «الیوم الثامن»، گفتنی است، محمد ذیاب الاحمد به تازگی و پس از تحمل بیش از ۱۰ سال زندان، آزاد شده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠١-١٣٩۴, ١٧:۵١

   

پر مبحث ترین ها