سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نامگذاری بیش از 500 تروریست داعشی در شرق فلوجه

بروز شده : ٣-٠١-١٣٩۴, ١٣:۵٠    نسخه چاپی    
وی خاطرنشان کرد: در عملیات ارتش در نواحی شرقی الکرمه علاوه بر هلاکت 536 تروریست داعشی ، 17 نفر از آنها زخمی و 51 خودروی حامل تجهیزات جنگی و 81 مخفیگاه آنان منهدم شد.

فرمانده عملیات بغداد از کشته شدن 536 تروریست داعش در عملیات آزاد سازی نواحی شرقی منطقه الکرمه شهر فلوجه به دست نیروهای عراقی خبر داد.
 
سرتیپ عبدالامیر الشمری روز دوشنبه در گفت و گو با شبکه السومریه نیوز با اعلام این خبر از ساکنان ناحیه الکرمه شهر فلوجه خواست تا به خانه های خود در مناطق آزاد شده بازگردند.

وی خاطرنشان کرد در عملیات ارتش در نواحی شرقی الکرمه علاوه بر هلاکت 536 تروریست داعشی ، 17 نفر از آنها زخمی و 51 خودروی حامل تجهیزات جنگی و 81 مخفیگاه آنان منهدم شد.

الشمری همچنین از خنثی سازی 204 خانه بمب گذاری شده و 1521 بمب خبر داد.

وی افزود: نیروهای امنیتی توانستند در جریان کشف یک کارگاه ساخت مواد منفجره، یک انبار اسلحه را نیز منهدم کنند.

الشمری از خانواده هایی که از این منطقه کوچ کرده اند، خواست به خانه های خود بازگردند.

وی بر ضرورت بازگشتن پلیس محلی به منظور بازگشایی اداره پلیس این ناحیه نیز تاکید کرد.

فرمانده عملیات بغداد در هفته گذشته نیز از تلاش نیروهای امنیتی برای پیشروی به سمت مرکز ناحیه الکرمه خبر داد و تاکید کرد که آزادسازی این منطقه برای شهر فلوجه بسیار مهم است و کنترل بر آن، برای تامین امنیت بغداد ضروری است.

ارتش عراق و نیروهای مردمی الحشد الشعبی چند هفته است که عملیات سازماندهی شده ای را علیه تروریست های تکفیری داعش در تکریت و مناطقی که در دست داعش قرارداشت آغاز کرده و شماری از تروریست ها را کشته و یا به عقب رانده و مناطق بسیاری را از انها بازپس گرفته اند.

منبع: ایرنا

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠١-١٣٩۴, ١٣:۵٠

   

پر مبحث ترین ها