سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هزاران حساب کاربری داعش هک شد

توییتر اقداماتی را در راستای از کار انداختن حساب‌های کاربری مربوط به گروه تروریست داعش اتخاذ کرده است. این در حالی است که داعش به طور حیرت‌آوری ترمیم‌پذیری خود را ثابت کرده است. داعش حساب‌های کاربری چند دسته‌ای را ایجاد کرده که یکدیگر را ارتقاء می‌دهند.

هکرهای گروه "انانیموس" در تازه‌ترین اقداماتشان علیه گروه تروریستی داعش، هزاران حساب کاربری را که در چند ماه اخیر توسط داعش و اعضایش در وب‌سایت‌ها، توییتر و فیس‌بوک استفاده می‌شد، شناسایی و افشا کردند.

 

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، گروه "انانیموس" در پیامی اعلام کرد: عید پاک بر همگان مبارک. فهرستی از حساب‌های کاربری داعش افشا می‌شود. داعش، ما شما را به دام می‌اندازیم و حساب‌های کاربری، ایمیل‌ها، صفحات و وب‌سایت‌های شما را هک کرده و از دسترس خارج می‌کنیم. شما نمی‌توانید چیزی را که وجود ندارد، در محاصره خود قرار دهید. انتظار ما را همیشه داشته باشید.

این هکرها امیدوارند با افشای این اسامی، توییتر را برای به تعلیق درآوردن این حساب‌های کاربری که همچنان فعال هستند تحت فشار قرار دهد.

توییتر اقداماتی را در راستای از کار انداختن حساب‌های کاربری مربوط به گروه تروریست داعش اتخاذ کرده است. این در حالی است که داعش به طور حیرت‌آوری ترمیم‌پذیری خود را ثابت کرده است. داعش حساب‌های کاربری چند دسته‌ای را ایجاد کرده که یکدیگر را ارتقاء می‌دهند. هر بار که توییتر یک حساب کاربری را به تعلیق درمی‌آورد، سه حساب کاربری دیگر یک شبه ایجاد شده و جایگزین می‌شود و شبکه داعش به رشد خود ادامه می‌دهد.

داعش ماه گذشته میلادی "جک دورسی"، یکی از بنیان‌گذاران توییتر را تهدید کرده بود.

در یکی از وب‌سایت‌های آنلاینی که توسط داعش استفاده می‌شد، این مطلب نوشته شد: ما از ابتدا به شما گفتیم که این جنگ شما نیست اما شما به این مساله اعتنایی نکرده و دائماً حساب‌های کاربری ما در توییتر را مسدود کردید اما ما همیشه با حساب‌های کاربری جدید بازگشتیم. اما هنگامی که ما وارد صحنه شده و نفس شما را بگیرند، شما دیگر به زندگی بازنخواهید گشت.
منبع: ایسنا

telegram 19dey.com

تگها: حساب های کاربری, داعش, هک, هکرها, توییتر

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠١-١٣٩۴, ٢٠:۴٠

   

پر مبحث ترین ها