سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مردم آمریکا منتظر توافق با ایران هستند

arkan ok یگی دیگراز گردشگران نیز در ایستگاه راه آهن اصفهان گفت: اگر در مذاکرات هسته ای تفاهم خوبی ایجاد شود تفاهم و درک مشترک ملتها بیشتر خواهد شد .

یک جهانگرد آمریکایی و مسافر قطار گردشگری بین المللی در اصفهان گفت : مردم امریکا امیدوار و منتطرند که مذاکرات هسته ای با ایران به توافق منجر و صلح و دوستی که خواست ملتها است محقق شود.
 
خانم joan-firman به خبرنگار ایرنا گفت : من و همه مسافران این قطار گردشگری که از ملتها و کشورهای مختلف هستیم با دیدن ایران زیبا ،خوشحال شدیم و دریافتیم که مردم این سرزمین در کنار یکدیگر زندگی خوبی دارند .

وی افزود : در مورد تاریخ ایران در کتابهای مدرسه و دبیرستان چیزهای زیادی خوانده و مطالب متنوعی شنیده ام و در این سفر زیبائیها و جاذبه های فراوانی دیدم که به شناخت من از این سرزمین غنی کمک کرد.

همچنین خانم 'Ursula Schoenheim پروفسور دانشگاه نیویورک، دیگر جهانگرد آمریکایی و مسافر قطار گردشگری بین المللی در اصفهان گفت: ملتها خواهان صلح ، تفاهم و دوستی هستند.

وی که با دومین قطار گردشگری امروز شنبه وارد اصفهان شده با اشاره به مطالعات خود افزود : من ایران و تمدن غنی آنرا خوب می شناسم اما برای اولین بار است که به ایران آمده و زیبائیهای آنرا می بینم .

این گردشگر با ابزار خوشحالی از سفر به ایران گفت: شهرهای مشهد، یزد و شیراز و اصفهان از نقاط بسیار دیدنی ایران هستند و مردم این شهرها با آغوش باز ما را پذیرفتند .

arkan ok یگی دیگراز گردشگران نیز در ایستگاه راه آهن اصفهان گفت: اگر در مذاکرات هسته ای تفاهم خوبی ایجاد شود تفاهم و درک مشترک ملتها بیشتر خواهد شد .

همچنین یک جهانگرد آلمانی که روز شنبه گذشته با اولین قطار گردشگران خارجی وارد اصفهان شده بود در گفتگو با خبر نگار ایرنا افزود : توافق با ایران به عنوان کشوری بزرگ با تاریخی غنی به نفع همه است .

پیتر ونز (PETR WENZ ) این مذاکرات به عنوان یک رویکرد مهم با استقبال جامعه جهانی روبرو است .

همچنین یک جهانگرد آمریکایی ساکن نیویورک ابراز امید واری کرد که مذاکرات بین ایران و طرفهای مقابل به نتیجه برسد و دولتها با یکدیگر به تفاهم برسند تا در سایه دوستی ملتها ، آرامش و صلح جهان پایدار بماند .

وی از سفر به ایران ابراز خشنودی کرد و نحوه ارائه خدمات و امکانات در قطار گردشگری را خوب و مطلوب ارزیابی کرد .

در سال 94 اولین قطار گردشگری با نام « عقاب طلایی»، شنبه وارد اصفهان شد و حدود 70گردشگر خارجی را در میان استقبال مسوولان گردشگری و راه آهن اصفهان در این شهر پیاده کرد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠١-١٣٩۴, ٢٠:١۴

   

پر مبحث ترین ها