سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقال دانش‌آموزان یک مدرسه، بخاطر «جن»

یکی از دانش‌آموزان هنگام ورود به مدرسه یک مرد کهنسال را می‌بیند که در حیاط نشسته است و این مرد به محض اینکه چشم دانش‌آموز به وی می‌افتد، ناپدید می‌شود. فراش مدرسه هم یک شب هنگام تمیز کردن کلاس‌ها چند کودک را در حال بازی فوتبال می‌بیند و این کودکان نیز هنگام نزدیک شدن فراش به آنها ناپدید می‌شوند.

دانش‌آموزان یک مدرسه دخترانه در عربستان سعودی به دلیل وجود «جن» در مدرسه‌شان به مدرسه‌ای دیگر منتقل شدند.

اداره آموزش و پرورش شهر مدینه، دانش‌آموزان مدرسه دخترانه منطقه الشلایل را به مدرسه‌ای دیگر منتقل کرد زیرا برخی از دانش‌آموزان گله‌مند بودند که جنیان در مدرسه‌شان زندگی می‌کنند و چند دانش‌آموز به همین دلیل دچار بیماری‌هایی همچون صرع شده‌اند.
روزنامه الوطن به نقل از "عمر برناوی" مسئول اطلاع‌رسانی اداره آموزش و پرورش مدینه گزارش داد: کمیته‌ای که برای تحقیق درباره وجود جنیان در مدرسه دخترانه منطقه الشلایل تشکیل شده بود، توصیه کرد که دانش‌آموزان به مدرسه‌ای دیگر منتقل شوند تا اوضاع روحی آنان بدتر از این نشود.
اعضای این کمیته با معلمان و دانش‌آموزان دیدار کرده بودند و برای جلوگیری از گسترش بیماری‌های جسمی و روحی دانش‌آموزان، تصمیم گرفتند آنها را به مدرسه‌ای دیگر منتقل کنند.
مدرسه منطقه الشلایل در 70 کیلومتری جنوب مدینه منوره واقع است و مدیریت مدرسه در ماه مه 2015 از دچار شدن چند دانش‌آموز به بیهوشی و صرع خبر داد و اولیای برخی دانش‌آموزان نیز فرزندان خود را از رفتن به مدرسه منع کردند.
ساکنان منطقه الشلایل، در توئیتر، هشتگی را با عنوان «مشکل مدرسه الشلایل باید حل شود» ایجاد کردند.
الوطن مدعی شد: یکی از دانش‌آموزان هنگام ورود به مدرسه یک مرد کهنسال را می‌بیند که در حیاط نشسته است و این مرد به محض اینکه چشم به گزارش ایسنا به نقل از العالم، دانش‌آموز به وی می‌افتد، ناپدید می‌شود. فراش مدرسه هم یک شب هنگام تمیز کردن کلاس‌ها چند کودک را در حال بازی فوتبال می‌بیند و این کودکان نیز هنگام نزدیک شدن فراش به آنها ناپدید می‌شوند.

telegram 19dey.com

تگها: مدرسه دخترانه, عربستان, جن

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٣-١٣٩۴, ١٩:۴٠

   

پر مبحث ترین ها