سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لاریجانی:برخورد سخت با مخالفان اثر سوء دارد

بروز شده : ۵-١١-١٣٩٢, ١٩:١۴    نسخه چاپی    
رییس قوه مقننه با اشاره به قابلیت ها و توانمندی های موجود در دستگاه اطلاعاتی کشور، رصد کردن به هنگام اطلاعات از حوادث منطقه ای، بین المللی و داخلی، و انتقال به موقع و شفاف آن به مسوولان و تصمیم گیران را خواستار شد.
رییس مجلس شورای اسلامی در همایش مدیران وزارت اطلاعات با بیان این که باید با روش های معقول و سنجیده در برخورد با مخالفان عمل کرد، گفت: استراتژی برخورد سخت شاید زود جواب دهد ولی در دراز مدت اثرات سوء را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خانه ملت، علی لاریجانی روز شنبه در همایش سراسری مدیران وزارت اطلاعات با ابراز خرسندی از حضور در جمع سربازان گمنام امام زمان (عج)، گفت: نمایندگان مجلس نگاه مثبتی به فعالیت های وزارت اطلاعات دارند.

وی در این همایش که با هدف تبیین رویکردهای جدید و ایجاد وحدت رویه در عملکردها، با حضور وزیر، معاونین، مشاورین و مدیران ستادی و استانی وزارت اطلاعات برپا شد، با اشاره به اهمیت و جایگاه کار اطلاعاتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت: وزارت اطلاعات و کار اطلاعاتی از ارکان مهم حفظ نظام در مقاطع مختلف انقلاب بوده و نقش وزارت و پرسنل آن که بدون هیچگونه چشم داشتی فداکارانه تلاش می کنند بسیار برجسته است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: کار وزارت اطلاعات در عین حال که بسیار سخت است اما مهم و اساسی در کشور محسوب می شود و حساسیت ها و ظرافت هایی هم دارد که باید به آن توجه کرد.

رییس قوه مقننه با اشاره به قابلیت ها و توانمندی های موجود در دستگاه اطلاعاتی کشور، رصد کردن به هنگام اطلاعات از حوادث منطقه ای، بین المللی و داخلی، و انتقال به موقع و شفاف آن به مسوولان و تصمیم گیران را خواستار شد.

لاریجانی گفت: اراده کشورهای منطقه در شرایط جدید نسبت به جمهوری اسلامی ایران افزایش یافته است این فرصت خوبی است البته باید همیشه توجه داشته باشیم و تغییرات تاکتیکی را رصد کنیم.

وی در تبیین رویکرد برخورد با مخالفین گفت: باید با روش های معقول و سنجیده در این زمینه عمل کرد. استراتژی برخورد سخت شاید زود جواب دهد ولی در دراز مدت اثرات سوء را به دنبال خواهد داشت.

رییس قوه مقننه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در راه افتادن چرخ تولید کشور گفت: وزارت اطلاعات در این زمینه نیز می تواند کمک های قابل توجهی انجام دهد سرمایه های زیادی در کشور داریم که فعلیت نیافته اند یا به اندازه ظرفیت کامل کار نمی شود باید کمک کنیم تولید در داخل کشور جدی تر گرفته شود.

لاریجانی احساس نگرانی و اضطراب از ناامنی های اجتماعی را از آسیب های جدی در حوزه مسایل اجتماعی دانست و گفت: ناامنی روانی اثرات نامطلوبی به همراه دارد و باید آسیب شناسی آن جزو اولویت های دستگاه قضایی، دستگاه امنیتی و رسانه های ارتباط جمعی باشد.

وی در پایان سخنانش برای حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی به عنوان فردی خوش فکر و توانمند که در جلسه رای اعتماد از رای بالایی برخوردار شد آرزوی توفیق روزافزون کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١١-١٣٩٢, ١٩:١۴

   

پر مبحث ترین ها