سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وندی شرمن: توافق نهایی اجازه غنی سازی در داخل را به ایران می دهد

بروز شده : ۴-١٢-١٣٩٢, ٠٩:١۴    نسخه چاپی    
می خواهم به سران اسرائیل بگویم که توافق جامع در مورد آنچه به آن باور داریم نیست بلکه در مورد آنچه می بینیم و قابل تایید خواهد بود، است.
دبکا نوشت: وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا در سفر به اسرائیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت که شش قدرت و ایران تعهد و اراده لازم برای دستیابی به توافق جامع تا 20 جولای را دارند.
به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، وی گفت: این توافق به ایران اجازه غنی سازی در داخل کشور را که پاسخگوی نیازهایش باشد را می دهد.

مذاکره کننده ارشد آمریکا افزود: تنها یک دستاورد در این مسئله وجود دارد و آن این است که توافق جامع به معنای عدم دستیابی ایران به سلاح هسته ای و اطمینان خاطر جامعه بین المللی در مورد ماهیت صلح آمیز برنامه هسته ای ایران است.
وی ادامه داد: می خواهم به سران اسرائیل بگویم که توافق جامع در مورد انچه به آن باور داریم نیست بلکه در مورد آنچه می بینیم و قابل تایید خواهد بود، است.

وندی شرمن با اشاره به سخنان مقامات اسرائیلی گفت: گاهی اوقات با این سخنان موافقیم و گاهی اوقات موافق نیستیم اما مهم است که در حین اینکه به سمت حصول اطمیمان از امنیت اسرائیل، آمریکا و جهان گام بر می داریم، از این سخنان بشنویم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٢-١٣٩٢, ٠٩:١۴

   

پر مبحث ترین ها