سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد خبرداد:

پیوستن ناطق نوری به هیات موسس دانشگاه آزاد

بروز شده : ٧-١٢-١٣٩٢, ١٨:٠٨    نسخه چاپی    
این پیشنهاد از سوی آقای هاشمی رفسنجانی به ایشان داده شده و او هم علیرغم اینکه در این سال‌های اخیر هیچ پیشنهادی را نمی‌پذیرفت این دفعه قبول کرده.»
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد از پیوستن حجت‌الاسلام و المسلمین ناطق نوری به هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش تابناک، طه هاشمی در صفحه فیسبوکش نوشت: «آقای ناطق نوری آدم با مرامی است. هنوز هم بعد از 13 سال که از خاتمه مجلس پنجم می‌گذرد جلسات هیات رئیسه آن زمان را به تناوب و هر بار به میزبانی یکی از اعضاء برگزار می‌کند. امشب نوبت دکتر نوبخت و در محل دفتر کارش بود. غیر از دکتر روحانی و آیت‌الله موحدی کرمانی که اتفاقا در آن زمان هر دو نواب رئیس مجلس بودند، بقیه حضور داشتند. از هر دری صحبت شد. بعضی‌هایی که در طول دولت احمدی‌نژاد هم که این جلسه تشکیل می‌شد کوچک‌ترین انتقادی به دولت را برنمی‌تافتند امشب حسابی علیه دولت دکتر روحانی انتقاد کردند.

... با وجودی که من در دولت هیچ سمتی ندارم اما از دولت حسابی دفاع کردم و البته اندکی هم صحبت‌هایم تند بود. گفتم جناب ... شما در همه دوران احمدی‌نژاد یک بار هم در این جلسات انتقاد نکردی. چگونه به دولتی که هنوز 8 ماه از دوره‌اش سپری نشده اینگونه با حرارت حمله می‌کنی؟ مهندس باهنر و بعضی دیگر حسابی چشم‌خوره (اصطلاحی کرمانی است) رفتند.

در این جلسه من خبر ملحق شدن قریب‌الوقوع آقای ناطق به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد را دادم. قرار است با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی جناب ناطق نوری به عضویت هیات موسس دانشگاه آزاد انتخاب شود. این پیشنهاد از سوی آقای هاشمی رفسنجانی به ایشان داده شده و او هم علیرغم اینکه در این سال‌های اخیر هیچ پیشنهادی را نمی‌پذیرفت این دفعه قبول کرده.»
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٢-١٣٩٢, ١٨:٠٨

   

پر مبحث ترین ها