سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر کشور: شهادت دانایی فر را رسما تایید نمی کنیم

برای ما هیچ سند و مدرک و مشاهده ای دال بر شهادت یکی از سربازان وجود ندارد و سربازانی هم که به داخل خاک کشورمان بازگشته اند اظهار بی اطلاعی از این موضوع کرده اند.
وزیر کشور با بیان اینکه هیچ سند و مدرکی دال بر شهادت یکی از مرزبانان وجود ندارد، گفت: ما رسما خبر شهادت دانایی فر را تایید نمی کنیم.

به گزارش مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه گردهمایی استانداران و فرماندهان سراسر کشور که صبح امروز در وزارت کشور برگزار شد در خصوص شهادت یکی از مرزبانان، گفت: بر اساس اطلاعاتی که ما داریم قانع نشدیم که نیروی ما به شهادت رسیده باشد.

وی افزود: برای ما هیچ سند و مدرک و مشاهده ای دال بر شهادت یکی از سربازان وجود ندارد و سربازانی هم که به داخل خاک کشورمان بازگشته اند اظهار بی اطلاعی از این موضوع کرده اند.

رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه ما همچنان کماکان پیگیر وضعیت دانایی فر هستیم، خاطرنشان کرد: ما رسما شهادت این نیرو را تایید نمی کنیم و وظیفه دولت پاکستان می دانیم که این موضوع را با دقت پیگیری و تعیین تکلیف کند و ما به هیچ وجه رسما این شهادت را تایید نمی کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا به نتیجه خوبی در این زمینه برسیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠١-١٣٩٣, ١١:۵۶

   

پر مبحث ترین ها