سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آرژانتین وظیفه اش را انجام داد و ایران نه/ شکست سنگین در مقابل بوسنی

بروز شده : ۴-٠۴-١٣٩٣, ٢٣:٢۴    نسخه چاپی    
همه آن‌هایی که تیم ۲۰۱۴ و بازی با آرژانتین را دیدند، می‌دانند ما جسورانه‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین نمایشمان را برابر آرژانتین ارائه دادیم؛ حیف که نتوانستیم امشب بازی خوب برابر آرژانتین را تکرار کنیم.
تیم ملی فوتبال با شکست ۱-۳ برابر بوسنی با جام‌جهانی فوتبال خداحافظی کرد تا رویایی مردم ایران در ایستگاه سوم برزیل ۲۰۱۴ متوقف شود.

به گزارش «تابناک»، تنها یک هفته رویایی کافی بود تا نظر مردم ایران نسبت به فوتبال ملی‌شان تغییر کند و همه به تیمی که قرار بود «کیسه گل» شود، امید صعود ببندند؛ اما امروز روز تیم ملی ایران نبود. بر خلاف دو بازی پیشین که ما به معنی واقعی کلمه یک تیم بودیم، در بازی امشب شتاب‌زده و پر هیجان بودیم و نتوانستیم وظایف دفاعی و هجومی تیممان را به خوبی انجام دهیم و در حالی که این شانس را داشتیم تا با پیروزی برابر بوسنی، حضور در یک هشتم نهایی را تجربه کنیم، از دور رقابت‌ها حذف شدیم.

بنا بر این گزارش، در چهار دوره حضور ایران در جام‌های جهانی ۱۹۹۸ همچنان با یک پیروزی برابر آمریکا، بهترین نتیجه ما روی کاغذ به شمار می‌رود؛ اما همه آن‌هایی که تیم ۲۰۱۴ و بازی با آرژانتین را دیدند، می‌دانند ما جسورانه‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین نمایشمان را برابر آرژانتین ارائه دادیم؛ حیف که نتوانستیم امشب بازی خوب برابر آرژانتین را تکرار کنیم.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
زینب    5 تیر 1393 17:36

چرا باختیم ؟ بازی های قبل خیلی زیبا بود و مارو خیلی امیدورا کرد که ببریم ولی ...
این نمایش های زیبا هم بخاطر حضور سرمربی خوب تیم ملی اقای کی روش هست ، کی روش باید توی ایران بمونه تا فوتبال ما به ی پیشرفت هایی برسه
دست همشون درد نکنه ولی ای کاش بهتر بودن

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۴-١٣٩٣, ٢٣:٢۴

   

پر مبحث ترین ها