سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هاشمی: افراطیون بگذارند تمدن ساز خواهیم بود

بروز شده : ٢-٠۶-١٣٩٣, ٢١:٢٠    نسخه چاپی    
آقا فرمودند که رای مردم حق الناس است و کسی نمی تواند آن را غصب کند و همچنین در دیدار اخیرشان با کارگزاران نظام فرمودند که من عمیقا به اعتدال عقیده و قبول دارم.
هاشمی: افراطیون بگذارند تمدن ساز خواهیم بود
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که افراطی ها از اول انقلاب روابط ما را با دنیا خراب می کردند و نمی گذاشتند ایران جایگاه خود را در جهان بیابد، گفت: اگر افراطیون بگذارند به سرعت بنیانگذار تمدن جدید اسلامی خواهیم بود.

به گزارش ایرنا، آیت الله «اکبر هاشمی رفسنجانی» روز یکشنبه در سی و یکمین اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق کشور افزود: اگر افراطیون بخواهند این گونه دخالت کنند و وزیری که تازه می خواهد در وزارتخانه ای مسلط شود استیضاح و عزل کنند، انگیزه خدمت گرفته می شود.

وی تاکید کرد: باید بگذارند جامعه پیش برود و در شرایطی آگاه تر شود و بچه های ما نسبت به گذشته آگاه تر شوند، رسیدن به تمدن جدید اسلامی آرزوی دور و درازی نیست و به زودی محقق خواهد شد.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به بیانات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: آقا فرمودند که رای مردم حق الناس است و کسی نمی تواند آن را غصب کند و همچنین در دیدار اخیرشان با کارگزاران نظام فرمودند که من عمیقا به اعتدال عقیده و قبول دارم.

هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کرد: قطعا اگر نیروهای اجتماعی و نهادها این دو اصل در جامعه، جاری باشد انتخابات همان رای مردم را متبلور می کند و افکار عمومی هم عموما در انتخاب، اشتباه نمی کنند.

وی تصریح کرد: اگر روش، اعتدال باشد و رای مردم حق الناس، دیگر اختلافات سیاسی چه معنایی دارد. این دعواها، تهمت ها، فحاشی ها، زندان و محروم کردن ها چه معنایی دارد؟

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: من فکر می کنم شما آموزش و پرورشی ها بنیانگذار یک جامعه خوب هستید به شرطی که شرایط مناسب باشد و معلمان با علاقه به کارشان ادامه دهند؛ البته خیلی ها عشق دارند اما شاید مسایل زندگی راه دیگری در پیش روی آنها گذاشته باشد.
telegram 19dey.com

تگها: هاشمی رفسنجانی, اعتدال, دعواها, تهمت ها, فحاشی ها, زندان و محروم کردن

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۶-١٣٩٣, ٢١:٢٠

   

پر مبحث ترین ها