سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیام اسرائیل به متحدان خود در 1+5:

پیشنهادات فعلی به ایران، موجب حمله نظامی ما به تهران می شود

بروز شده : ٢-٠٩-١٣٩٣, ١٠:١٢    نسخه چاپی    
در حال حاضر، طرفین در مورد مسئله ی متفاوتی گفتگو می کنند. آنها در حال مذاکره در مورد اجازه تهران به پنج بعلاوه یک در جهت حفظ ابرو هستند.
جروسالم پست نوشت: مذاکرات هسته ای با ایران به نقطه ی مهمی در روز دوشنبه خواهد رسید.
در میانه مذاکرات، اسرائیل هشداری علنی به متحدانش داده است: پیشنهادات فعلی به معنای تدوام بحران است، این باعث می شود اسرائیل در موضعی قرار بگیرد که اقدام نظامی علیه ایران را تنها راه منطقی بداند.

در همین حال، یک مقام ارشد امریکایی گفت: اگر ما بتوانیم به توافق هسته ای برسیم، ما توانایی بیشتری برای نظارت بر تاسیسات ایران نسبت به امروز خواهیم داشت.
وی افزود: پس از عبور از توافق، بازرسی ها تحت پروتکل الحاقی ادامه پیدا می کند که ایران در حال حاضر گفته است که آن را می پذیرد.

جروسالم پست در ادامه نوشت: اسرائیل اکنون معتقد است که تعطیلی برنامه هسته ای ایران دیگر روی میز مذاکرات هسته ای در وین نیست.
یک مقام اسرائیلی که می گوید متن پیشنهاد پنج بعلاوه یک به ایران را دیده است، بیان داشت: دیگر از ایران خواسته نشده که زیرساخت های هسته ای خود را از بین ببرد.
وی افزود: در حال حاضر، طرفین در مورد مسئله ی متفاوتی گفتگو می کنند. آنها در حال مذاکره در مورد اجازه تهران به پنج بعلاوه یک در جهت حفظ ابرو هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٩-١٣٩٣, ١٠:١٢

   

پر مبحث ترین ها