سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله وحید خراسانی: رییس جمهوری نیت خدمت به مردم را دارد

آیت الله حسین وحید خراسانی از مراجع تقلید، خطاب به وزیر بهداشت ، گفت: رییس جمهوری نیت خدمت به مردم را دارد و انتخاب شما بسیار ظریف بوده است.

آیت الله «حسین وحید خراسانی » از مراجع تقلید ، خطاب به وزیر بهداشت ، گفت: رییس جمهوری نیت خدمت به مردم را دارد و انتخاب شما بسیار ظریف بوده است.
 
 وی روز پنجشنبه دردیدار وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی درقم ، با تقدیر از تلاش های «سید حسن قاضی زاده هاشمی » در ایجاد اصلاح در حوزه سلامت کشورافزود: حرف و سخن شما در اطبا موثر است انشاءالله سفارش کنید به آنها برای خدمت بهتر به مردم و همچنین تشویق آنان به شرکت در عزاداری های شهادت حضرت زهرا (س) و حضور در طرح داوطلبانه طبابت رایگان در ایام شهادت حضرت زهرا(س) که اجر بسیاری دارد.

وی درادامه ضمن توصیه به افزایش زاد و ولد در کشور تصریح کرد: داشتن نسلی توانمند در هر زمان یک امر حیاتی است ،هرقدر می توانید به این مهم کمک کنید.

وی اهمیت سلامت جسم و روح در زندگی و سعادت بشر را یادآور شد و عنوان کرد: جسم مردم به شما پزشکان و روح مردم به روحانیون و عالمان دین سپرده شده است.

 

به گزارش مرکز خبر، آیت الله وحید خراسانی اضافه کردند: بین روح و بدن ارتباط عجیبی است حتی یک خیال در روح و یک فکر بر جسم تاثیر دارد و عکس العمل آن قابل مشاهده است و به همین جهت هم گفته شده است که عقل سالم در بدن سالم است.

سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این دیدار ضمن ابلاغ سلام رییس جمهوری به ارائه گزارشی از فعالیت های وزارت بهداشت در بخش توزیع دارو و بیمه روستایی پرداخت.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٩-١٣٩٣, ١٧:١۴

   

پر مبحث ترین ها