سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رضایی:

اسراییل در پی به شکست کشاندن مذاکرات است

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٣, ١٠:٠٨    نسخه چاپی    
حزب الله دارای تدبیر یا برنامه بلندمدتی است، و به عصبانیت کشیده نمی شود؛ هر چند که قصاص خود را خواهد داشت.


دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به فعالیت گروه تروریستی "جبهه النصره" در قنیطره، تأکید کرد که رژیم صهیونیستی نگران قطع شدن ارتباط خود با تکفیری ها در سوریه است.

دکتر "محسن رضایی" روز چهارشنبه در مراسم تشییع سردار شهید "الله دادی" به خبرنگار شبکه العالم گفت: شهید الله‌دادی در عملیات مهم جنگ شرکت و فداکاری‌های زیادی کرده بود؛ بعد از دفاع مقدس هم در بسیاری از صحنه‌های داخلی کشور در برقراری امنیت درمناطق مختلف جمهوری اسلامی ایران حضور داشت.

وی افزود: وی برای مشورت دادن و انتقال تجارب خود به نیروهای لبنانی و رزمندگان سوری به لبنان و سوریه رفته بود، تا آن ها بتوانند امنیت لبنان و سوریه را در مبارزه با رژیم صهیونیستی و در مقابله با تکفیری‌ها حفظ، و از خود دفاع کنند.

دکتر رضایی درپاسخ به سؤالی درباره هدف رژیم صهیونیستی از این ترور در شرایط فعلی منطقه گفت: اسرائیل به دنبال مسائل مختلفی است؛ این رژیم به دنبال به هم زدن مذاکرات است و می‌خواهد کاری کند که با ایجاد چالش و صحنه‌ها و درگیری‌های نظامی، مسیری را که ایران دنبال می کند؛ برهم بزند.

دکتر رضایی همچنین با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با این اقدام می خواست به نوعی قدرت نمایی اطلاعاتی کند، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی می خواهد بگوید که اطلاعات قوی دارد و تحرکات نیروهای لبنانی و سوریه را زیر نظر گرفته است.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: نکته دیگر این است که رژیم صهیونیستی نگران کارهایی است که احتمال دارد سوریه یا مردم لبنان بخواهند علیه تکفیری‌هایی که در مرز فلسطین مستقر هستند وتوسط اسرائیل پشتیبانی می شوند و مهمات از اسرائیل به آن ها می رسد، انجام دهند.

دکتر رضایی خاطرنشان کرد: بخشی از جبهه النصره در همین قنیطره در سوریه است، و صهیونیستها نگران بودند که در آنجا عملیاتی صورت گیرد و درنتیجه آن، ارتباطشان با تکفیری‌ها قطع شود.

دکتر رضایی اظهار داشت:محور مقاومت دارای استراتژی مشخص است که با یک یا دو حادثه از آن خارج نمی شود؛ هرچند که حزب الله قصاص این کار را خواهد گرفت، اما حزب الله دارای تدبیر یا برنامه بلندمدتی است، و به عصبانیت کشیده نمی شود؛ هر چند که قصاص خود را خواهد داشت.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٣, ١٠:٠٨

   

پر مبحث ترین ها