سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

المانیتور:

زمزمه افزایش حملات تندروها علیه ظریف در تهران

المانیتور نوشت: زمزمه هایی در تهران در مورد افزایش فشار بر تیم هسته ای ایران وجود دارد. به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، یک چهره ی تندرو که خواستار عدم افشای نامش بود اذعان کرد که همفکرانش حملات هدفمندی علیه وزیر خارجه ایران طراحی کرده اند. فشار وارد کردن به ظریف موضوع جدیدی نیست اما پس از پیاده روی این دیپلمات کهنه کار با جان کری این فشارها افزایش یافت. این وزیر میانه رو اکنون در کشورش متهم به مصالحه و نادیده گرفت آرمان های انقلاب است. این شخصیت تندرو به المانیتور گفت: ایران دیگر هیچ امتیازی نخواهد داد. اکنون نوبت آمریکاست که قدمی رو به جلو بگذارد. پس از یک ماه جنجال بر سر پیاده روی با جان کری، انتقاد به سیاست خارجی دولت روحانی با سخنان امام جمعه موقت تهران زنده شد. حجت الاسلام کاظم صدیقی گفت که پیاده روی با جان کری دور از شان دیپلماسی ایران بود. نمایندگان پارلمان نیز به این مسئله واکنش نشان دادند و 21 نفر از آنان طوماری امضا کردند و خواستار توضیح وزیر خارجه درمورد پیاده روی با کری شدند. درخواست ارائه توضیح در مورد پیاده روی با جان کری ممکن است به دید هماهنگی با استراتژی اصلی تندروها برای مشکل تراشی برای دولت روحانی نگریسته شود اما ممکن است اهداف دیگری چون ضربه به روحانی روحانی که با سخنرانی اخیر خود در مورد رفراندوم هسته ای آنها را خشمگین کرده، داشته باشد. توافق طولانی مدتب با پنج بعلاوه یک می تواند ضربه ای مهلک به تندروها در ایران وارد کند. آنها در 18 ماه اخیر داد و فریاد کشیده اند که مذاکرات شکست می خورد.

المانیتور نوشت: زمزمه هایی در تهران در مورد افزایش فشار بر تیم هسته ای ایران وجود دارد.

یک چهره ی تندرو که خواستار عدم افشای نامش بود اذعان کرد که همفکرانش حملات هدفمندی علیه وزیر خارجه ایران طراحی کرده اند.

فشار وارد کردن به ظریف موضوع جدیدی نیست اما پس از پیاده روی این دیپلمات کهنه کار با جان کری این فشارها افزایش یافت.

این وزیر میانه رو اکنون در کشورش متهم به مصالحه و نادیده گرفت آرمان های انقلاب است.

این شخصیت تندرو به المانیتور گفت: ایران دیگر هیچ امتیازی نخواهد داد. اکنون نوبت آمریکاست که قدمی رو به جلو بگذارد.

پس از یک ماه جنجال بر سر پیاده روی با جان کری، انتقاد به سیاست خارجی دولت روحانی با سخنان امام جمعه موقت تهران زنده شد. حجت الاسلام کاظم صدیقی گفت که پیاده روی با جان کری دور از شان دیپلماسی ایران بود.

نمایندگان پارلمان نیز به این مسئله واکنش نشان دادند و 21 نفر از آنان طوماری امضا کردند و خواستار توضیح وزیر خارجه درمورد پیاده روی با کری شدند.

درخواست ارائه توضیح در مورد پیاده روی با جان کری ممکن است به دید هماهنگی با استراتژی اصلی تندروها برای مشکل تراشی برای دولت روحانی نگریسته شود اما ممکن است اهداف دیگری چون ضربه به روحانی روحانی که با سخنرانی اخیر خود در مورد رفراندوم هسته ای آنها را خشمگین کرده، داشته باشد.

توافق طولانی مدتب با پنج بعلاوه یک می تواند ضربه ای مهلک به تندروها در ایران وارد کند. آنها در 18 ماه اخیر داد و فریاد کشیده اند که مذاکرات شکست می خورد.

 

منبع: انتخاب

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١١-١٣٩٣, ١٠:١٨

   

پر مبحث ترین ها