سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نصرالله:

مسلمانان برای دفاع از دین محمد بن عبدالله (ص) به پا خیزند

جنایاتی که داعش مرتکب شده است اقداماتی وحشتناک است و هدف این سازمان فلسطین نیست بلکه مکه و مدینه است.

سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش مقاومت حزب الله لبنان گفت اسرائیل تنها طرفی است که داعش و جبهه النصره را خطر و تهدید نمی داند.

به گزارش «انتخاب»، وی تاکید کرد هر کاری که داعش تا امروز انجام داده است صد در صد در جهت منافع اسرائیل بوده است.

سید حسن نصرالله گفت جنایاتی که داعش مرتکب شده است اقداماتی وحشتناک است و هدف این سازمان فلسطین نیست بلکه مکه و مدینه است.

وی تاکید کرد موساد اسرائیل و اطلاعات آمریکا و انگلیس را در اهداف داعش جستجو کنید.

وی اضافه کرد از ملتها و دولتهای منطقه همکاری برای مقابله با تروریسم تکفیری را خواستاریم و باید مقابله فکری ، سیاسی و میدانی بر ضد این تروریسم را دفاع از اسلام بدانیم.

سید حسن نصرالله گفت : هر گونه رفتاری که با فطرت انسانی تناقض داشته باشد نمی تواند از طرف اسلام باشد. ما خود را مدافع اسلام برابر جریان تکفیری می دانیم.

وی افزود کشورهای جهان و منطقه باید به کشورهای منطقه ای بگویند به بازی کنونی به اسم اسلام پایان دهند.

سید حسن نصرالله در ادامه با اشاره به اقدام امروز خلیفه خودخوانده داعش در تعیین امیر برای مکه و مدینه گفت: هدف اصلی داعش، مکه و مدینه است، نه بیت المقدس؛ پس همه ملت‌ها و حکومت‌های منطقه باید در برابر این خطر بزرگ با هم متحد شوند.

وی ادامه داد: رد پای داعش را در موساد اسرائیل و در سی.آی.ای آمریکا و سازمان جاسوسی انگلیس بجویید. هر عملی که داعش انجام داده صد در صد به نفع صهیونیستها بوده است.

سید حسن نصرالله گفت: همه مسلمانان باید برای دفاع از دین خود به پا خیزند و مقابله با این جریان تکفیری، در واقع دفاع از اسلام و از دین محمد بن عبدالله (ص) است.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١١-١٣٩٣, ٢٣:٢۵

   

پر مبحث ترین ها