سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعتراف صریح نتانیاهو:

قدرت های جهانی در مذاکرات تسلیم ایران شده اند

بروز شده : ٧-١٢-١٣٩٣, ١٠:٢٠    نسخه چاپی    
به کاخ سفید و رئیس جمهور آمریکا احترام می گذارم اما در مسئله سرنوشت سازی مانند این که می تواند موجودیت یا عدم موجودیت ما را مشخص کند باید هر کاری را برای جلوگیری از چنین خطر بزرگی بر ضد اسرائیل انجام دهم.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت قدرت های جهانی در گفتگوهای هسته ای ایران تسلیم شده اند.

به گزارش «انتخاب»، نخست وزیر اسرائیل می گوید قدرت های جهان در گفتگوهای هسته ای ایران تسلیم شده اند.

در گزارش این خبرگزاری از قدس اشغالی آمده است: سخنان بنیامین نتانیاهو تندترین انتقاد او از قدرت های جهانی به حساب می آید. وی گفت قدرت های جهان از در مذاکرات جاری، از متوقف کردن ایران در ساخت تسلیحات هسته ای دست کشیده اند.

بنیامین این اظهارات را چهارشنبه شب در جلسه ی حزب لیکود بیان کرد.

این اظهارات درحالی مطرح شده است که بنیامین نتانیاهو در نظر دارد در مورد مذاکرات هسته ای با ایران برای نمایندگان کنگره ی آمریکا سخنرانی کند.

وی گفت: به کاخ سفید و رئیس جمهور آمریکا احترام می گذارم اما در مسئله سرنوشت سازی مانند این که می تواند موجودیت یا عدم موجودیت ما را مشخص کند باید هر کاری را برای جلوگیری از چنین خطر بزرگی بر ضد اسرائیل انجام دهم.

نخست وزیر اسرائیل افزود :قدرتهای بین المللی به جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای متعهد شده بودند اما در جریان توافقی که مقدمات آن فراهم شده است به نظر می رسد از این پایبندی صرف نظر کرده اند.

بنیامین نتانیاهو گفت: از توافقنامه ای که درحال تدوین شدن است چنین برمی آید که آنها یعنی قدرت های جهانی ، از تعهدات دست کشیده اند و درحال پذیرفتن این مسئله هستند که ایران به تدریج در طی چند سال توانایی تولید مواد برای چند تسلیحات هسته ای را در اختیار داشته باشد.
ممکن است که آنها این را بپذیرند اما من نخواهم پذیرفت.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٢-١٣٩٣, ١٠:٢٠

   

پر مبحث ترین ها