سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بعیدی نژاد: مستند اخیر تلویزیون صد در صد برعکس است

بروز شده : ٢-٠٣-١٣٩۴, ٢١:۵٧    نسخه چاپی    
. تحريمهاي غير هسته اي اولا خيلي محدود هستند و بعد تأثيرات عملي و سياسي خيلي كمي دارند. شاهد آن اينست كه تحريمهاي غير هسته اي از اول انقلاب وجود داشته اند و هيچ تأثير قابل توجهي هم نداشتندبعیدی نژاد در پاسخ به نظرات یکی از کاربران در ایستاگرام گفت که مستند هسته ای صداوسیما باعث عصبانيت مردم شده است.
گزیده پرسش و پاسخ بعیدی نژاد با مردم در اینستاگرام در زیر می آید:
یکی از کاربران: دکتر امشب من برنامه ثریا رو تا آخر دیدم از شبکه یک میگفتن تحریم هایی که به بهانه هسته ای اعمال شده و اتفاقا دارن مذاکره میکنن که اون هارو لغو کنن در مقایسه با بقیه تحریمها بسیار ناچیزه !!!!!و از نظر خود آمریکاییها هم تاثیر کمی داره .یه جواب روشن و واضح و قابل فهم بمن بدین که داستان از چه قراره بعیدی نژاد: صد در صد برعكس است. تحريمهاي غير هسته اي اولا خيلي محدود هستند و بعد تأثيرات عملي و سياسي خيلي كمي دارند. شاهد آن اينست كه تحريمهاي غير هسته اي از اول انقلاب وجود داشته اند و هيچ تأثير قابل توجهي هم نداشتند. مردم و كشور ما وقتي تحريمها را حس كردند كه تحريمهاي مرتبط هسته اي شامل تحريمهاي اقتصادي و مالي شوراي امنيت، اروپا و آمريكا وضع شدند. در دو تا از پست هاي صفحه اينستا گرام، من تحريمهاي مرتبط هسته اي را بازشمرده ام كه ميتوانيد خودتان بخوانيد و مقايسه كنيد.
کاربر دیگر: البته جناب دکتر بنده پیشنهاد میکنم برنامه ثریای دیشب رو ببینید و اگر فکر میکنید جایی نیاز به توضیح دارد توضیح بدهید و اگر قبلا توضیح دادید ارجاع دهید به نظر من یک پست دیگر از حضرتعالی می‌طلبد با تشکر از جنابعالی اعیاد هم پیشاپیش مبارک باد

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٣-١٣٩۴, ٢١:۵٧

   

پر مبحث ترین ها