سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بعیدی نژاد: مستند اخیر تلویزیون صد در صد برعکس است

بروز شده : ٢-٠٣-١٣٩۴, ٢١:۵٧    نسخه چاپی    
. تحريمهاي غير هسته اي اولا خيلي محدود هستند و بعد تأثيرات عملي و سياسي خيلي كمي دارند. شاهد آن اينست كه تحريمهاي غير هسته اي از اول انقلاب وجود داشته اند و هيچ تأثير قابل توجهي هم نداشتندبعیدی نژاد در پاسخ به نظرات یکی از کاربران در ایستاگرام گفت که مستند هسته ای صداوسیما باعث عصبانيت مردم شده است.
گزیده پرسش و پاسخ بعیدی نژاد با مردم در اینستاگرام در زیر می آید:
یکی از کاربران: دکتر امشب من برنامه ثریا رو تا آخر دیدم از شبکه یک میگفتن تحریم هایی که به بهانه هسته ای اعمال شده و اتفاقا دارن مذاکره میکنن که اون هارو لغو کنن در مقایسه با بقیه تحریمها بسیار ناچیزه !!!!!و از نظر خود آمریکاییها هم تاثیر کمی داره .یه جواب روشن و واضح و قابل فهم بمن بدین که داستان از چه قراره بعیدی نژاد: صد در صد برعكس است. تحريمهاي غير هسته اي اولا خيلي محدود هستند و بعد تأثيرات عملي و سياسي خيلي كمي دارند. شاهد آن اينست كه تحريمهاي غير هسته اي از اول انقلاب وجود داشته اند و هيچ تأثير قابل توجهي هم نداشتند. مردم و كشور ما وقتي تحريمها را حس كردند كه تحريمهاي مرتبط هسته اي شامل تحريمهاي اقتصادي و مالي شوراي امنيت، اروپا و آمريكا وضع شدند. در دو تا از پست هاي صفحه اينستا گرام، من تحريمهاي مرتبط هسته اي را بازشمرده ام كه ميتوانيد خودتان بخوانيد و مقايسه كنيد.
کاربر دیگر: البته جناب دکتر بنده پیشنهاد میکنم برنامه ثریای دیشب رو ببینید و اگر فکر میکنید جایی نیاز به توضیح دارد توضیح بدهید و اگر قبلا توضیح دادید ارجاع دهید به نظر من یک پست دیگر از حضرتعالی می‌طلبد با تشکر از جنابعالی اعیاد هم پیشاپیش مبارک باد

telegram 19dey.com

تگها: ، مذاکره کننده هسته ای

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٣-١٣٩۴, ٢١:۵٧

   

پر مبحث ترین ها