سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بنزین معمولی با 1000 تومان تک نرخی شد

بروز شده : ٣-٠٣-١٣٩۴, ٢٢:٢٣    نسخه چاپی    
از ابتداي خردادماه سال جاري سهميه 60 ليتري بنزين 700 توماني در کارت‌هاي سوخت خودروهاي عمومي واريز شد


مديرعامل شرکت پالايش و پخش فرآورد هاي نفتي با اشاره به جلسه برگزار شده در زمينه تعيين و تکليف قيمت بنزين، گفت: در جلسه ياد شده تصميم بر اين شد که قيمت بنزين با نرخ هزار تومان تک نرخي شود.

به گزارش «انتخاب»، عباس کاظمي افزود: دارندگان سهميه 700 توماني که ماههاي پيشين به کارتشان واريز شده بود مي توانند تا پايان شهريورماه سهميه خود را مصرف کنند. معاون وزير نفت همچنين اظهار داشت: نرخ بنزين سوپر نيز هزار و دويست تومان وگازوئيل 300 تومان تعيين شده است.

شايان ذکر است، همزمان با اجراي فاز دوم هدفمندي يارانه‌ها قيمت هر ليتر بنزين نيمه يارانه‌اي معمولي و سوپر به ترتيب 700 و 800 تومان و بهاي هر ليتر بنزين معمولي و سوپر آزاد به ترتيب با قيمت 1000 و 1100 تومان در جايگاه هاي سوخت کشور عرضه مي‌شد.

از ابتداي خردادماه سال جاري سهميه 60 ليتري بنزين 700 توماني در کارت‌هاي سوخت خودروهاي عمومي واريز شد. اما با توجه به اينکه مردم انتظار اين را داشتند که سهميه 60 ليتري آنها مطابق ماه‌هاي گذشته واريز شود اما با وجود عدم شارژ نشدن سهميه سوخت، اکثر مردم با شوک فراوان مواجه شدند به طوري که اين موضوع مشکلاتي براي مردم ازجمله جايگاهداران عرضه سوخت ايجاد کرده بود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٣-١٣٩۴, ٢٢:٢٣

   

پر مبحث ترین ها