سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مخالفت «صداوسیما» با پخش زنده سخنرانی سید حسن خمینی در تلویزیون استان گلستان!

بروز شده : ٩-٠٣-١٣٩۴, ١٠:١۶    نسخه چاپی    
رسانه ملی که این روزها بیشتر نقش غیرمستقیم در هدایت جامعه علیه مذاکرات هسته ای راه عهده دار است، یادگار امام (ره) را در آستانه سالگرد ارتحال امام با شیطنت های مختلف سانسور کرده و یا کمرنگ جلوه می دهد.

به گزارش خبرنگار «انتخاب» ؛ با مدیریت جدید صداوسیما امید می رفت سرافراز و جبلی که خود چهره های رسانه ای صداوسیما هستند و از تندروی و سانسور ایام پیشین دوری کنند، اما این روزها که به ایام ارتحال امام (ره) نزدیک است، آیت الله سید حسن خمینی و بیت امام (ره) در صداوسیما سانسور می شود یا تنها به صورت خبرهای تیتر و در سایت های صدواسیما انعکاس می دهند.

یکی از دبیران خبری صداوسیما علت سانسور یادگار امام و برخی دیگر از چهره های انقلابی از جمله آیت الله هاشمی را چنین بازگو کرد: پخش تصاویر این افراد بدون نظر مسئولان ارشد صداوسیما امکان پذیر نیست.

مخالفت رییس صداوسیما با پخش زنده سخنرانی سید حسن خمینی؟

از سوی دیگر، خبرنگار «انتخاب» کسب اطلاع کرد که صداوسیمای مرکز گرگان که به پیشنهاد دعوت کنندگان از آیت الله سید حسن خمینی، قصد پخش زنده سخنرانی یادگار امام (ره) در مصلی این شهرستان را داشت، پس از استعلام از صداوسیمای مرکزی و دفتر رییس این سازمان، حاضر به پخش زنده این سخنان نشد!

این درحالیست که طبق نظر آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان که دعوت کننده اصلی از سید حسن خمینی بود ، در بخش های مختلف «گرگان»، تصاویر یادگار امام (ره) نصب شده بود که فضای این شهر را «متفاوت» و «آماده» برای حضور نوه امام (ره) کرده بود. ضمن آنکه استقبال کم نظیر مردم این شهرستان از نوه امام (ره) که باعث وضعیت «نیمه تعطیل» در شهر شده بود ، افزایش انتظارات مردم «گرگان» برای پخش زنده سخنان سید حسن خمینی را موجب شده بود.

نگکته جالب تر آنکه سایت صداوسیمای گلیستان نیز در این ایام، قطع شده بود!

مخالفت رییس صداوسیما با پخش زنده سخنرانی سید حسن خمینی؟

قابل ذکر است، در ایام برگزاری همایش بانوی انقلاب صداوسیما برخلاف رویه معمول از پخش مستقیم سخنرانی رئیس جمهور نیز خودداری کرد و و از پخش دیگر سخنرانان این همایش، خودداری کرد و تنها یک گزارش کوتاه آنهم در شبکه سوم سیما از همایش ملی بانوی انقلاب پخش کرد که جای بسی خوشحالی داشت!

این درحالیست که همایش بدون مجوز «ما اجازه نمی دهیم» در مشهد و سخنرانی های تند و بی سابقه علیه تیم مذاکره کننده هسته ای، به کرات از تلویزیون پوشش داده شد.

مخالفت رییس صداوسیما با پخش زنده سخنرانی سید حسن خمینی؟

مخالفت رییس صداوسیما با پخش زنده سخنرانی سید حسن خمینی؟
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٣-١٣٩۴, ١٠:١۶

   

پر مبحث ترین ها