سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یونسی:

پست‌های کلیدی مدیریتی به اقلیت های قومی و مذهبی سپرده می‌شود

بروز شده : ١-١٠-١٣٩٢, ٢٣:٢۵    نسخه چاپی    
در رابطه با واگذاری مسوولیت های کلان شناسایی افراد نخبه اقلیت های قومی و مذهبی انجام شده و سطح و دایره واگذاریهای مسوولیتی را به آنها بیشتر خواهیم کرد.
دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام، مذاهب و اقلیت های دینی از واگذاری پست های کلیدی و ارشد مدیریتی کشور به اقلیت های قومی و مذهبی در آینده بسیار نزدیک خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی یونسی نیمه شب شنبه پیش از ترک زاهدان در فرودگاه بین المللی این شهر افزود: این امر با توجه به به انتظار و درخواست بزرگان و معتمدان بلوچ و اهل سنت سیستان و بلوچستان از دولت صورت می گیرد.
وی اظهار کرد: در این راستا بزودی بخشی از مدیریت های ملی به اقلیت های قومی و مذهبی کشور و مشخصا ˈبلوچ هاˈ واگذار می شود.

وی با اشاره به استخدام هایی که تاکنون از اقلیت ها انجام شده است، ابراز داشت: در رابطه با واگذاری مسوولیت های کلان شناسایی افراد نخبه اقلیت های قومی و مذهبی انجام شده و سطح و دایره واگذاریهای مسوولیتی را به آنها بیشتر خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: شیعه و سنی و سیستانی و بلوچ بیش از آنچه فکر می کردم به یکدیگر نزدیک هستند و درک بالا و صحیحی از موضوعات مختلف دارند.
یونسی همچنین با اشاره به حضور خود در جمع فعالان سیاسی و اعضای ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در سیستان و بلوچستان، گفت: این ستادها بعد از انتخابات ریاست جمهوری راکد شده بود که در این سفر تاکید کردم این به زیان دولت است و فعالان سیاسی و اجتماعی باید فعال و به روز باشند.

وی ابراز داشت: ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در زمان انتخابات ریاست جمهوری نه تنها باید منسجم باشند بلکه از هم اکنون برای انتخابات بعدی مجلس فعالیت خود را آغاز کنند.
telegram 19dey.com

تگها: اقلیت ها، قومی، پست ها، نخبگان، مسئولیت ها

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٠-١٣٩٢, ٢٣:٢۵

   

پر مبحث ترین ها