سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یونسی: روحانی رییس‌جمهور شدنش را مدیون سیاست‌های غلط احمدی‌نژاد است

بروز شده : ۶-١٠-١٣٩٢, ١١:٢٨    نسخه چاپی    
اصولگرایان هشت سال پیش با رای مردم، دولت را در دست گرفتند و امسال مردم با رای خود، دولت را به طیف اصلاح طلب دادند.
دستیار ارشد رئیس جمهور در امور اقلیت‌های مذهبی گفت: امنیت برای مردم از هر چیزی بهتر است و امنیت زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت است.

به گزارش تیک به نقل از مهر، حجت‌الاسلام علی یونسی چهارشنبه‌شب در جمع مسئولان استان بوشهر اظهار داشت: باید تلاش کنیم از وجود قومیت‌های مختلف در کشور به عنوان یک فرصت، بهترین استفاده را ببریم و با تعامل و همراهی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور گام برداریم.
وی بر لزوم حمایت از همه اقلیت‌ها تاکید کرد و بیان داشت: ایران اسلامی به عنوان یک عامل برای وحدت مسلمانان محسوب می‌شود و همواره از سنی و شیعه دفاع کرده است.

دستیار ارشد رئیس جمهور در امور اقلیت‌های مذهبی، ایران را به عنوان یکی از امن‌ترین کشورهای جهان و امن‌ترین کشور منطقه معرفی کرد و افزود: توسعه نیازمند امنیت است و پیشرفت‌هایی که در نقاط مختلف ایران اسلامی از جمله استان بوشهر و پارس جنوبی می‌بینیم به خاطر داشتن این امنیت است.

وی به نیاز مردم به امنیت پایدار اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: امنیت برای مردم از هر چیزی بهتر است و امنیت زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت است.
یونسی از تلاش‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه در کشور اشاره کرد و بیان داشت: هر چند افراد زیادی تلاش کردند تا انتخابات در ایران برگزار نشود ولی شاهد خلق حماسه سیاسی و حضور گسترده مردم بودیم.

وی با اشاره به اهمیت رقابت و انتقادهای سازنده، تصریح کرد: هر چند رقابت انتقاد امری مطلوب است ولی توهین و تخریب دو موضوع است که باید از آن پرهیز کرد و رقابت‌ها باید حفظ شود با این شرط که تحمل انتقاد را داشته باشیم.
دستیار ارشد رئیس جمهور در امور اقلیت‌های مذهبی به انتخابات ریاست‌جمهوری اشاره کرد و گفت: اصولگرایان هشت سال پیش با رای مردم، دولت را در دست گرفتند و امسال مردم با رای خود، دولت را به طیف اصلاح طلب دادند.


وی ادامه داد: روحانی برای رییس جمهور شدن پیش از آنکه مدیون مردم باشد مرهون سیاست‌های دولت احمدی‌نژاد است و سیاست‌های دولت قبل باعث شد تا اصولگرایان هم نتوانند مانع از رئیس‌جمهور شدن اصلاح طلبان شوند.
یونسی تصریح کرد: باید از همه افرادی که خدمت می‌کنند حمایت کنیم و با وجود احزاب مختلف در کشور سیاست‌ حذف را باید رد کنیم.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٠-١٣٩٢, ١١:٢٨

   

پر مبحث ترین ها