سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جبهه پیروان و جبهه پایداری مجوز فعالیت ندارند

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٢, ١٨:۵۴    نسخه چاپی    
احزاب و گروه‌های سیاسی باید برای فعالیت سیاسی از کمیسون ماده ۱۰ احزاب مجوز بگیرند و گروه‌های مانند جبهه پیروان خط امام رهبری و جبهه پایداری برای فعالیت مجوزی ندارند.
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما از تمامی گروه‌های که مجوز فعالیت ندارند، دعوت به گرفتن مجوز کرده‌ایم، اظهار داشت: من چندین بار در گفت‌وگوهایی که به شکل فردی و دوستانه با بعضی از اعضای جبهه پایداری داشته‌ام آنها را به گرفتن مجوز توصیه کرده‌ام چرا که فعالیت بدون مجوز خطاست.

احمد بخشایش اردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص مجوز جبهه پایداری از وزارت کشور گفت: احزاب و گروه‌های سیاسی باید برای فعالیت سیاسی از کمیسون ماده ۱۰ احزاب مجوز بگیرند و گروه‌های مانند جبهه پیروان خط امام رهبری و جبهه پایداری برای فعالیت مجوزی ندارند.
عضو کمیسیون ماده ده احزاب ادامه داد: این گرو‌ه‌ها فکر می‌کنند چون احزاب زیرمجموعه آنان دارای مجوز از وزارت کشور هستند پس خود به خود آنها نیز دارای مجوز هستند.
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما از تمامی گروه‌های که مجوز فعالیت ندارند دعوت به گرفتن مجوز کرده‌ایم، اظهار داشت: من چندین بار در گفت‌وگوهایی که به شکل فردی و دوستانه با بعضی از اعضای جبهه پایداری داشته‌ام آنها را به گرفتن مجوز توصیه کرده‌ام چرا که فعالیت بدون مجوز خطاست.
احمد بخشایش اردستانی در پایان در خصوص اینکه گروه‌هایی مانند جبهه پایداری که چندین سال است در حال فعالیت هستند و مجوزی ندارند آیا با آنها برخوردی خواهد شد، پاسخ نداد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٢, ١٨:۵۴

   

پر مبحث ترین ها