سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مطهری: نمی‌دانم کوچک‌زاده چه لذتی از خشونت می برد

کل حرف من این بود که داستان فتنه را جمع کنیم، تا کی می‌خواهید به این قضیه ادامه بدهید؛ اگر ما حق چنین اظهارنظری را نداشته باشیم فلسفه وجود مجلس زیر سؤال می‌رود.
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به نطق جنجالی‌اش در خانه ملت گفت: من نمی‌دانم آقای کوچک‌زاده چه لذتی از خشونت و مسائل اینچنینی می‌زنند که شبانه بیایند. (مرا بازداشت کنند).

به گزارش خبرگزاری فارس، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان طی اخطاری با اشاره به اظهارات مهدی کوچک‌زاده دیگر نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: آقای کوچک‌زاده گفتند من در نطقم به قضات توهین کردم در حالی که اساسا هیچ اشاره‌ای به قضات نبود.

وی اضافه کرد: انتقاد من به مدیریت قوه قضائیه بود که باید استقلال بیشتری داشته باشد و مثال‌هایی هم در این زمینه در آن نطق زده بودم.
نماینده مردم تهران در مجلس در همین زمینه تصریح کرد: کل حرف من این بود که داستان فتنه را جمع کنیم، تا کی می‌خواهید به این قضیه ادامه بدهید؛ اگر ما حق چنین اظهارنظری را نداشته باشیم فلسفه وجود مجلس زیر سؤال می‌رود.

مطهری با بیان اینکه اعلام جرم قانونی نبوده است، خاطر نشان کرد: من نمی‌دانم آقای کوچک‌زاده چه لذتی از خشونت و مسائل اینچنینی می‌زنند که شبانه بیایند. (مرا بازداشت کنند)
محمدرضا باهنر، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که در غیاب علی لاریجانی ریاست بخشی از جلسه علنی خانه ملت را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر علی مطهری گفت: به هر حال بحثی از سوی آقای مطهری در تریبون مجلس بیان شده است که امکان دارد جمعی از سیاسیون این سخنان را قبول نداشته باشند، کما اینکه من در همان زمان هم طی سخنانی به محتوای آن اظهارات نقد داشته‌ام.

وی اضافه کرد: بحث اینجاست که آیا آن اظهارات مجرمانه بوده است یا نه، باید این موضوع را بررسی کرد؛ دادستان تهران در این زمینه اقدام کرده است و به همین دلیل ما از هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان خواسته‌ایم تا طی جلسه‌ای این موضوع را به صورت دقیق بررسی کنند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: درباره اینکه آیا آن اظهارات و مذاکرات مجرمانه بوده است یا نه، خواهش کرده‌ایم که هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان این موضوع را به سرعت بررسی کرده و نتیجه را اعلام کنند.
telegram 19dey.com
ممد    19 دی 1392 07:50
اقای مطهری شما خودتان را ناراحت نکنید کوچیکزاده ... از ان است که بخواهید به ان فکر کنید
  • +31
رضا    19 دی 1392 16:08
مجلس پر شده از کوچکها ، رسايي ، باهنر ، کوچک زاده و امثالهم
  • +32
محمد    20 دی 1392 10:55
مطمئن باشیدباهمت من وشما دیگر این افرادبه مجلس راه پیدانمیکنند که بخواهند جلوی حرفهای انتقادی ومخالف نمایندگان دلسوز مردم را بگیرند.وعده ما انتخابات مجلس
  • +33
محمد    20 دی 1392 20:15
سلام. متاسفانه دیدگاه هر سه عزیز مصداق افراطی گری بود. اینکه رفتارهای کسی رو به کل رد کنیم و رفتارهای کسی رو به طور کل قبول کنیم. این یعنی هوی و هوس. اینکه با حب و بغض قضاوت کنیم یعنی افراط و انحراف. آقای مطهری در کنار حسناتشون ایراداتی هم دارند مثل سایرین.ممد,
ممد,
ممد,
رضا,
رضا,
  • -12
حسام    21 دی 1392 03:36
آقاي مطهري اينها اين برنامه فتنه را پيراهن عثمان كرده اند و حالا حالاها ساليان سال بايد مردم را در حال و هواي همين برنامه قرار دهند و ..........
  • +18
ق.س    21 دی 1392 05:33
مطهري مگر پدرت بهت در وصيت نامه يا نامه اش بتو نگفت مواظب مارهاي پر خط وخال باش تو هم در تلويزيون بعد شهادت پدرت ان را خواندي پس چرا امروز دوستانت كه عيبت را مي گويند ناراحت ميشوي اگر پدرت امروز بود بتو ميگفت مواظب افعي هاي پر خط وخال كانون قدرت وثروت باش كه بچه خوردنت
  • -13

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 6
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٠-١٣٩٢, ٠۴:٣۶

   

پر مبحث ترین ها