سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پزشکیان: نمایندگان در دولت گذشته كجا بودند؟

زمانی که دولت گذشته تورم 50 یا 60 درصدی را به وجود آورد و 2400 وعده و مصوبه تصویب کرد و به آنها عمل نکرد و حتی 75 درصد از اعتبارات طرح‌ها را در نظر نگرفته بود این نمایندگان کجا بودند؟
نماینده‌ی مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: با توجه به اینكه مدت کمی که از زمان آغاز کار دولت می گذرد این حجم سوالات و کارت زرد‌ها به دولت منطقی نیست.
مسعود پزشکیان در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با انتقاد از افزایش حجم سوال های نمایندگان از وزرا گفت: یک وقت سوالات منطقی است و برای رفع ابهام و یا تذکر به وزیر نیاز است و در قانون نیز آمده است‎؛ اما اکنون که این مدت کم از زمان آغاز کار دولت می گذرد این حجم سوالات و کارت زرد ها منطقی نیست.

وی تصریح کرد: زمانی که دولت گذشته تورم 50 یا 60 درصدی را به وجود آورد و 2400 وعده و مصوبه را عمل نکرد و حتی 75 درصد از اعتبارات طرح ها را در نظر نگرفته بود، این نمایندگان کجا بودند؟
نماینده‌ی مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس افزود: بجای اینکه نمایندگان چالش‌های موجود را ناشی از اقدامات دولت یازدهم بدانند باید یقه‌ی آن آدمی را بگیرند که هزاران وعده داده ولی پول نداشته است.
وی ادامه داد: در برابر دولتی که 8 سال موجب رشد فساد و فقر در جامعه بود سکوت کردند، اما دولتی که چند ماه نیست بر سر کار آمده است را مرتبا به چالش می کشند.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٠-١٣٩٢, ١٨:٠١

   

پر مبحث ترین ها