سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیسی: تاخیـر در پخش مصاحبه روحانی به هر دلیلی امر پسندیده‌ای نبـود

در مورد سوالی که رئیس محترم سازمان صدا و سیما در خصوص انتخاب مجریان،در نامه به شورای نظارت پرسیده بودند،‌باید گفت که رسانه‌ها بویژه رسانه ملی در انتخاب اعضا و کادر گفتگو محق هستند و طبیعتا باید از جانب صدا و سیما انتخاب شوند.
رییس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما انتخاب اعضاء و کادر گفت‌وگو را از اختیارات ذاتی رسانه ملی دانست و برضرورت هماهنگی در انتخاب مجریان و کادر مصاحبه با روسای قوا تاکید کرد.
به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی بعد از اتمام جلسه مربوط به بررسی درخواست رئیس سازمان صدا و سیما در خصوص انتخاب مجریان مصاحبه با روسای قوا گفت: تاخیر در پخش مصاحبه ریاست محترم جمهوری به هر دلیلی صورت گرفته باشد امر پسندیده‌ای نبود و با توجه به آمادگی مردم و عموم جامعه نسبت به شنیدن این مصاحبه ، باید در زمان خودش انجام می‌گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در مورد سوالی که رئیس محترم سازمان صدا و سیما در خصوص انتخاب مجریان،در نامه به شورای نظارت پرسیده بودند،‌باید گفت که رسانه‌ها بویژه رسانه ملی در انتخاب اعضا و کادر گفتگو محق هستند و طبیعتا باید از جانب صدا و سیما انتخاب شوند.
رییس شورای نظارت در ادامه تاکید کرد: وقتی طرف مصاحبه شونده رئیس یکی از قوا باشند حتما امر هماهنگی با ایشان در انتخاب مجریان امری ضروری است . امیدواریم در آینده شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩٢, ١٠:٣٩

   

پر مبحث ترین ها