سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امام جمعه اهل تسنن زاهدان: 5 مرزبان ایرانی را آزاد کنید

دولت با رویکرد توجه بیشتر به اقوام و مذاهب و پرهیز از تبعیض و نابرابری در صدد اجرای دقیق قانون است، رویکرد شایسته سالاری دولت به طور قطع باعث ثبات و امنیت پایدار می شود.
مدیر حوزه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان با تصریح بر حرام بودن گروگان گیری از دیدگاه اهل تسنن، خواستار آزادی هر چه زودتر مرزبانان سرباز ایرانی شد.
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در خطبه های امروز نمازگزاران مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: هر گونه شرارت و گروگان گیری به ضرر ملت و مردم سیستان و بلوچستان است و خیرخواهانه به گروگان گیران می گویم دست از این کارها بردارند و مرزبانان سرباز را آزاد کنند.

به گزارش دفتر مسجد مکی اهل سنت زاهدان، وی همچنین گفت: این دولت با توجه زیاد به سرمایه گذاری در صنعت، کار و تولید سعی در مهار تورم دارد و خوشبین هستم که کشور بویژه استانهای غیربرخوردار همچون سیستان و بلوچستان به سوی آبادانی پیش خواهد رفت.
مولوی اسماعیل زهی افزود: رویکرد جدید و مذاکراتی که با غرب داریم به دنیا ثابت کرد ایران دنبال سلاح هسته ای نیست و البته تکنولوژی و دانش صلح آمیز هسته ای حق ملت ایران است.
امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان ابراز داشت: دولت با رویکرد توجه بیشتر به اقوام و مذاهب و پرهیز از تبعیض و نابرابری در صدد اجرای دقیق قانون است، رویکرد شایسته سالاری دولت به طور قطع باعث ثبات و امنیت پایدار می شود.
telegram 19dey.com
سید حسین    27 بهمن 1392 22:20
باز هم جای شکر دارد که در این یک قلم با دولت شیعه ایران هم عقیده اید
اما بعضی نظراتتان مانند سریال مختار نامه چیز دیگری می گوید
  • +2

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١١-١٣٩٢, ١٠:۴١

   

پر مبحث ترین ها